Kalendarz

1573979174
Black Clover 112: "Godny zaufania człowiek" 00 dni 00:00:00 03.12.2019
Black Clover 111: "Odbite w lustrze oczy" 00 dni 00:00:00 26.11.2019
Black Clover 110: "Rozszalały byk dołącza do bitwy na szczycie" 00 dni 00:00:00 19.11.2019
Black Clover 109: "Bracia magii przestrzennej" 00 dni 00:00:00 12.11.2019
Black Clover 108: "Tańcząca księżniczka pola bitwy" 00 dni 00:00:00 05.11.2019
Black Clover 107: "Bitwa o Zamek Clover" 00 dni 00:00:00 29.10.2019
Black Clover 106: "Droga zemsty, droga odkupienia" 00 dni 00:00:00 22.10.2019

Wiadomości dotyczące anime i mangi Black Clover

[anime] Black Clover 110: „Rozszalały byk dołącza do bitwy na szczycie”.

Już w najbliższy wtorek, 19 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 110. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Rozszalały byk dołącza do bitwy na szczycie”. „Latająca baza Oka Białej Nocy z potężnymi elfami na pokładzie dociera do stolicy i odkrywa uśpiony od setek lat sekret Zamku Clover. I choć do walki z elfami zostaje rzucona kwatera Czarnych Byków, sytuację jeszcze pogarsza pojawienie się rozespanej kapitan Koralowych Pawi... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.11.2019

[anime] Black Clover 109: „Bracia magii przestrzennej”.

Już w najbliższy wtorek, 12 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 109. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Bracia magii przestrzennej”. „Silvowie razem z wywodzącym się z gminu Zorą toczą zacięty bój z kilkoma opętanymi przez elfy członkami Złotego Świtu. W tym samym czasie do sali tronowej dostaje się Langris i próbuje zabić władcę Clover. Rozpoczyna się bratobójcza walka rodzeństwa Vaude'ów... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.11.2019

[anime] Black Clover 108: „Tańcząca księżniczka pola bitwy”.

Już w najbliższy wtorek, 5 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 108. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Tańcząca księżniczka pola bitwy”. „Członkowie rodów królewskich docierają do stolicy i stają do walki z próbującymi opanować zamek elfami! Noelle razem ze swoim bratem muszą zmierzyć się z potężną magią kompasu. Czy córka Stalowej Wojowniczej Księżniczki pójdzie w ślady matki i niczym tancerka, poruszając się z gracją po polu bitwy, pokona potężną przeciwniczkę? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.10.2019

[anime] Black Clover 107: „Bitwa o Zamek Clover”.

Już w najbliższy wtorek, 29 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 107. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Bitwa o Zamek Clover”. „By ocalić Królestwo Clover, Czarne Byki wzmocnione o posiłki z Oka Białej Nocy zmierzają do stolicy, gdzie zbierają się odrodzone elfy. Rozpoczyna się finałowa walka na Zamku Clover, która ma zadecydować o przyszłości ludzkości... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.10.2019

[anime] Black Clover 106: „Droga zemsty, droga odkupienia”.

Już w najbliższy wtorek, 22 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 106. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Droga zemsty, droga odkupienia”. „Asta uwalnia kolejnego elfa i ratuje tym samym swojego przyjaciela z oddziału, Lucka. Razem z nim i pozostałymi Czarnymi Bykami, dzięki mocy Henry'ego, ruszają swoją bazą na stolicę! Jednak po drodze, w miasteczku Hekairo, wyczuwają trzy kolejne elfy... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.10.2019

[anime] Black Clover 105: „Śmiech i łzy”.

Już w najbliższy wtorek, 15 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 105. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Śmiech i łzy”. „Choć dzięki pomocy przyjaciół, Magny oraz Vanessy, Asta resztkami sił rzuca Lucka na ziemię i nowym mieczem próbuje wyrzucić z niego elfa, ich opętany przyjaciel postanawia uwolnić w jednej chwili całą magię i zmieść ich z powierzchni ziemi. W tym samym czasie w jego sercu toczy się równie dramatyczna bitwa... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.10.2019

[anime] Kolejny rok anime potwierdzony!

Tatsuya Yoshihara, jeden z głównych reżyserów Black Clover, zapowiedział na swoim twitterze, że anime Black Clover potrwa jeszcze co najmniej rok, czyli będzie miało w najgorszym wypadku 154 odcinki. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.10.2019

[anime] Black Clover 104: „Błyskawice wściekłości kontra przyjaciele”.

Już w najbliższy wtorek, 8 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 104. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Błyskawice wściekłości kontra przyjaciele”. „Asta i Yuno pokonują członka Purpurowych Orków, Digita, i kierują się w stronę stolicy, bo pomóc w obronie królestwa. W drodze wyczuwają jednak dwa silne źródła magii elfów. W tym samym czasie Vanessa oraz Magna rozpoczynają swoją walkę z opętanym przez zreinkarnowanego wroga przyjacielem... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.10.2019

[anime] Black Clover 103: „Wyzwolenie z nieszczęścia”.

Już w najbliższy wtorek, 1 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 103. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wyzwolenie z nieszczęścia”. „Dwójka chłopaków aspirujących do tytułu cesarza magii kontynuuje walkę w Hage. Asta powierza przeciwnika Yuno, a sam próbuje ocalić przed pewną śmiercią otrutych mieszkańców. Gdy Pogromca Demonów nie działa, niemagiczny młodzieniec sięga po miecz, którego w kryjówce Oka Białej Nocy użył przywódca wroga, Licht. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.09.2019

[anime] Zapowiedziano trzecią powieść z uniwersum Black Clover!

Już 4 października zostanie wydana kolejna powieść light novel z uniwersum Black Clover, „Yuno no Sho”. Po wcześniejszych książkach skupiających się na Czarnych Bykach (Bougyuu no Sho), a także zakonie magicznych rycerzy (Kishidan no Sho), tym razem fabuła będzie się koncentrować na członku Złotego Świtu i rywalu Asty w drodze do tronu cesarza magii, Yuno! W tomie opowiedziane zostaną cztery krótkie historie – w pierwszej Yuno, Klaus oraz Mimosa udadzą się na misję infiltracyjną, w drugiej Yuno odkryje zawstydzający sekret cesarza magii, Juliusa, w trzeciej Sylph uda się na poszukiwania prezentu dla swojego pana, a w czwartej Yuno ruszy w pogoń za grimoirem grzechu pierworodnego. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 18.09.2019

[anime] Black Clover 102: „Dwa cuda”.

Już w najbliższy wtorek, 24 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 102. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dwa cuda”. „Asta oraz Yuno, którzy zdołali uciec przed Lichtem, w ostatniej chwili powstrzymują jednego z elfów, który chce zabić mieszkańców ich rodzinnej wioski, Hage. Czy dwójka sierot, którym udało się spełnić część marzenia i dostać się do Zakonu Magicznych Rycerzy, zaprezentuje braciom i siostrom swoją siłę i da im nadzieję na lepsze jutro, pokonując użytkownika magii trujących roślin? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.09.2019

[anime] Black Clover 101: „Życie w wiosce na peryferiach”.

Już w najbliższy wtorek, 17 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 101. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Życie w wiosce na peryferiach”. „Podczas gdy Asta i Yuno toczą zacięty pojedynek z Lichtem, w ich rodzinnej wiosce, Hage, zjawia się jeden z ożywionych elfów. I choć siostra Lily próbuje z całych sił bronić dzieciaki, przewaga wroga jest przytłaczająca. I gdy już przeciwnik ma zadać ostatni cios... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.09.2019

[anime] Black Clover 100: „Nie przegramy z wami”.

Już w najbliższy wtorek, 10 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 100. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nie przegramy z wami”. „Asta porwany przez Raię przybywa do miejsca, w którym elfy w ciałach Hamona i Klausa znęcają się nad Mimosą. Co gorsza, okazuje się, że również Yuno przeszedł na stronę wroga! Czy młody magiczny rycerz zdoła pokonać rywala w drodze do tronu cesarza magii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.09.2019

[anime] Black Clover 099: „Desperacka droga do przetrwania”.

Już w najbliższy wtorek, 3 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 099. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Desperacka droga do przetrwania”. „By chronić swoich podkomendnych, Mereoleona wyrzuca ich z pola bitwy, by następnie sama stawić czoła wrogom! Czy mimo wielkiej siły Niepokonana lwica bez korony ma jakiekolwiek szanse z piątką zreinkarnowanych elfów? W tym samym czasie dochodzi do sprzeczki chcącego natychmiast wrócić na pole bitwy Asty z jego przyjacielem z drużyny, Zorą... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.08.2019

[anime] Black Clover 098: „Uśpiony lew”.

Już w najbliższy wtorek, 27 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 098. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Uśpiony lew”. „By umożliwić Aście i Zorze ucieczkę z pola bitwy, Mereoleona staje do samotnej walki ze zreinkarnowymi w ciałach jej przyjaciół elfami! Choć z pozoru wydaje się stać na straconej pozycji, jej płomienne serce nie zamierza się poddawać! W tym samym czasie brat Niepokonanej lwicy bez korony zaczyna się przebudzać... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.08.2019

[anime] Black Clover 097: „Przytłaczająca przewaga wroga”.

Już w najbliższy wtorek, 20 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 097. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przytłaczająca przewaga wroga”. „Podczas gdy kapitan Yami toczy zażarty bój z Cierniową Królową, Charlotte, jego podopieczni stają w jeszcze trudniejszej sytuacji! Przed Noelle staje opętany przez elfa Luck, natomiast Asta musi stawić czoła Rai! Jak młodzi magiczni rycerze poradzą sobie w tej trudnej sytuacji? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.08.2019

[anime] Black Clover 096: „Kapitan Czarnych Byków kontra Szkarłatna Róża”.

Już w najbliższy wtorek, 13 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 096. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Kapitan Czarnych Byków kontra Szkarłatna Róża”. „Po tajemniczym rozbłysku światła Marx i Owen niespodziewanie atakują Yamiego! I choć zdezorientowanemu kapitanowi Czarnych Byków udaje się ich obezwładnić, do akcji wkracza ktoś o wiele, wiele silniejszy... bo nawet najpiękniejsza róża ma kolce! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.08.2019

[anime] Black Clover 095: „Reinkarnacja”.

Już w najbliższy wtorek, 6 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 095. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Reinkarnacja”. „Po odebraniu ostatnich dwóch magicznych kamieni cesarzowi magii Licht w końcu realizuje swoje marzenie i rozpoczyna ożywianie swoich pobratymców! W tym samym czasie nieoczekiwanie coś dziwnego zaczyna dziać się z niektórymi magicznymi rycerzami, w tym z Yuno! Czy ludzkość skazana jest na zagładę? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.07.2019

[anime] Cztery nowe odcinki specjalne!

Przetłumaczyłem dla Was cztery odcinki mini-serii ova PC Advance, które są rozbudowanymi, sześciominutowymi filmikami nawiązującymi do zamieszczanej na końcu odcinków anime serii Petit Clover. W sumie 24 minuty śmiechu. Zapraszam do oglądania.

Dodano: 25.07.2019

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.