wbijam.plKalendarz

1708699590
Black Clover 170: "Odległa przyszłość" 00 dni 00:00:00 30.03.2021
Black Clover 169: "Rytuał wiązania demona" 00 dni 00:00:00 23.03.2021
Black Clover 168: "Miotanie się najsilniejszych" 00 dni 00:00:00 16.03.2021
Black Clover 167: "Czarna przysięga" 00 dni 00:00:00 09.03.2021
Black Clover 166: "Kapitan Yami Sukehiro" 00 dni 00:00:00 02.03.2021

Wiadomości dotyczące anime i mangi Black Clover

[anime] Znana data premiery filmu kinowego.

Pierwszy film kinowy Black Clover, „Miecz Cesarza Magii”, zadebiutuje na ekranach japońskich kin już 31 marca 2023 roku. Jednak fanów na całym świecie czeka nie lada gratka, gdyż tego samego dnia obraz zostanie udostępniony na Netflixie! Tytuł przedstawi historię kanoniczną przygotowaną specjalnie na jego potrzeby (nie będzie oparty na mandze). Zapraszam do komentowania.Aktualizacja. Zgodnie z nowymi informacjami, przez wzgląd na opóźnienia produkcyjne wywołane epidemią, film został przesunięty na 16 czerwca tego roku.

Dodano: 07.10.2022

[anime] Znany rok premiery filmu kinowego.

Podano przybliżoną datę premiery kinówki Black Clover. Pierwszy film kinowy z uniwersum zadebiutuje w japońskich kinach w 2023 roku. Dokładna data zostanie podana później. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 10.03.2022

[anime] Nowa ilustracja przewodnia.

Podczas wydarzenia na Jump Feście upubliczniono kolejną grafikę zwiastującą nadchodzący film kinowy Black Clover, tym razem w roli głównej występuje Yuno. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.12.2021

[anime] Wstrzymanie serii i film kinowy.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem 170., po ponad trzech latach wstrzymano nadawanie opartego na mandze autorstwa Yuuki Tabaty anime Black Clover. Powodem takiego stanu rzeczy jest najprawdopodobniej zbliżenie się serii telewizyjnej do materiału źródłowego, na tę chwilę ekranizację od pierwowzoru dzieli zaledwie około dwadzieścia rozdziałów (7-10 odcinków). Dlatego teraz wszystkim fanom przygód Asty, Yuno, Noelle i spółki pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać, aż wersja papierowa wystarczająco odskoczy, by anime mogło zostać wznowione (potrwa to zapewne kilka lat). W międzyczasie pojawi się również pierwszy film kinowy, na który serdecznie zapraszam. Gdy tylko będzie coś wiadomo o kontynuacji, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (wszystkie tytuły znajdziecie na dole prawego menu). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 30.03.2021

[anime] Film kinowy Black Clover.

Kinówka potwierdzona! Informację poda poniedziałkowy numer Weekly Shounen Jumpa. Poniżej zamieszczam ilustrację promującą, a na podstronie filmu również krótkie wideo z okazji wielkiej popularności uniwersum Black Clover na całym świecie. Seria telewizyjna, zgodnie z zapowiedzią, zostanie wstrzymana w najbliższy wtorek, po odcinku 170. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.03.2021

[anime] Black Clover 170: „Odległa przyszłość”.

Już w najbliższy wtorek, 30 marca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 170. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Odległa przyszłość”. „W wyniku użytego przez Nachta zaklęcia pokazuje się demon, od którego moc otrzymywał wcześniej Asta. By opanować moc demona, należy pokonać go w walce i uczynić sobie posłusznym. Jednak nagle Asta robi coś wręcz, wydawałoby się, absurdalnego! W tym samym czasie Yuno, Noelle i pozostali, również próbują stać się silniejsi, by zemścić się na Mrocznej Triadzie. Ich celem jest odzyskanie kapitanów i ocalenie świata przed demonicznym zagrożeniem... Rozpoczyna się nowa historia! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.03.2021

[anime] Black Clover 169: „Rytuał wiązania demona”.

Już w najbliższy wtorek, 23 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 169. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Rytuał wiązania demona”. „Po tym, jak podczas walki w Królestwie Heart Noelle Silva i jej towarzysze znaleźli się w polu rażenia eksplozji wywołanej przez magię Vaniki, budzą się w miejscu, gdzie Heart zaatakowało plemię elfów. Spotykają tam niespodziewanych ludzi. Gdzie indziej Asta podejmuje decyzję, by uczyć się od Nachta władania demoniczną mocą, jednak metoda treningu jest niebezpieczna i wymaga sięgnięcia po zakazaną magię. By opanować demoniczną moc i pokonać Mroczną Triadę, młody członek Czarnych Byków za wszelką cenę musi pokonać to wyzwanie... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.03.2021

[anime] Black Clover 168: „Miotanie się najsilniejszych”.

Już w najbliższy wtorek, 16 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 168. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Miotanie się najsilniejszych”. „By przeprowadzić Rytuał Adwentowy Kelipot, Królestwo Spade uprowadza Yamiego Sukehiro z Czarnych Byków oraz Williama Vangeance'a ze Złotego Świtu. Przed Astą pojawia się tajemniczy mag i posiadacz demona, który mówi chłopakowi, że nauczy go używać demonicznej mocy. W tym samym czasie w Królestwie Clover odbywa się pilne spotkanie przywódców Zakonu Magicznych Rycerzy. Yuno bierze w nim udział jako wicekapitan zniszczonego Złotego Świtu... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.03.2021

[anime] Black Clover 167: „Czarna przysięga”.

Już w najbliższy wtorek, 9 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 167. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Czarna przysięga”. „Rozpoczęła się bitwa Asty i Yamiego, którzy przekraczają swoje ograniczenia! Mimo otrzymanych obrażeń, Czarne Byki są w stanie trafić Dantego w drużynowym ataku. Asta czuje, że nie zasługuje na zaufanie, którym darzy go kapitan. Jednak postanawia walczyć na całego, włączając w to moc mieszkającego w nim demona, by jeszcze bardziej wyjść poza swoje limity... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.03.2021

[anime] Black Clover 166: „Kapitan Yami Sukehiro”.

Już w najbliższy wtorek, 2 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 166. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Kapitan Yami Sukehiro”. „Królestwo Heart kontynuuje walkę na śmierć i życie z Vanicą oraz jej ludźmi. W tym samym czasie Yami walczy z Dantem w kryjówce Czarnych Byków. Zepchnięty do narożnika przez potężnego oponenta kapitan Czarnych Byków zadaje potężny cios, uwalniając ogromną moc magiczną. Jednak Dante, który twierdzi, że jest nieśmiertelny, regeneruje ciało, jak wielkich obrażeń by nie przyjął! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.02.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, mgyuutto, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.