wróć do wiadomości


[anime] Anime wraca do wydarzeń z mangi.

Po dwóch powtórkach oraz fillerze w odcinku 126. akcja anime Black Clover wraca do fabuły mangowej! Należy jednak pamiętać, że seria telewizyjna bardzo mocno zbliżyła się do wydarzeń z mangi (w tej chwili zaledwie 20-kilka rozdziałów różnicy) i prędzej czy później czeka nas przerwa w nadawaniu lub dłuższy arc fillerowy. Zapraszam do komentowania.Tytuły oraz daty premier odcinków:
- Black Clover 126: „Wyznanie miłości Błękitnej Róży” (17.03.2020);
- Black Clover 127: „Trop” (24.03.2020);
- Black Clover 128: „Do Królestwa Heart!” (31.03.2020);
- Black Clover 129: „Demon Magicula” (07.04.2020).

Dodano: 06.03.2020

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, mgyuutto, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Dr. Stone, Eden's Zero, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.