wróć do wiadomości


[anime] Znana data wydania gry Black Clover: Quartet Knights!

Pojawił się pierwszy zwiastun gry, która trafi do rąk fanów jeszcze w tym roku, 13 września: Black Clover „Quartet Knights”, można go obejrzeć poniżej. Trailer przedstawia jedną z grywalnych postaci dostępnych w grze - Yuno. Inni ujawnieni do tej pory bohaterowie, którymi będziemy mogli zagrać, to: Asta, Yuno, Noelle Silva, Mimosa Vermillion, Gauche Adlai, Magna Swing, Luck Voltia, Yami Sukehiro, młody Yami Sukehiro, Vanessa Enoteca, a także zupełnie nowa postać, stworzona specjalnie na potrzeby gry: Karuna. Tytuł dostępny będzie na PC (poprzez Steam), a także PS4. Pozycja pozwoli graczom na kooperację w pojedynkach 4 na 4. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Dodano: 18.05.2018comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, mgyuutto, openingi, endingi.
Podobne anime: Assassins Pride, Bleach, Dr. Stone, Eden's Zero, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.