wbijam.pl

Archiwum wiadomości dotyczących anime i mangi Black Clover

[anime] Black Clover 165: „Wodna krucjata”.

Już w najbliższy wtorek, 23 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 165. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wodna krucjata”. „Vanica Zogratis, członkini Mrocznej Triady, pojawia się przed Lolopechką, władczynią Królestwa Heart. Noelle Silva z Czarnych Byków oraz Mimosa Vermillion ze Złotego Świtu, które podczas treningu podniosły swój poziom magiczny, teraz przystępują do realizacji przygotowanego przez królową planu i wspólnie atakują Vanicę. Jednakże czy zwykłymi atakami magicznymi można nawiązać równą walkę z posiadaczką mocy Megiculi? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.02.2021

[anime] Black Clover 164: „Królestwo Heart polem bitwy”.

Już w najbliższy wtorek, 16 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 164. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Królestwo Heart polem bitwy”. „Podczas gdy Yami pod kryjówką Czarnych Byków zaciekle broni swoich podopiecznych przed naczyniem Lucifero, w Królestwie Heart padają Strażnicy Ducha i obrona ziem sojusznika spada na magicznych rycerzy Clover. Do walki z podnóżkami Vaniki ruszają Luck, a także Charmy, która zakochana w jedzeniu Heart nieco przybrała na wadze... Czy to zmniejszy jej potencjał bojowy, a może wręcz przeciwnie? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.02.2021

[anime] Black Clover 163: „Dante kontra kapitan Czarnych Byków”.

Już w najbliższy wtorek, 9 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 163. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dante kontra kapitan Czarnych Byków”. „Po zajęciu miast wzdłuż granicy z Królestwem Spade sojusz Heart oraz Clover przygotowuje się do ostatecznej bitwy. Jednak wróg przeprowadza wyprzedzające uderzenie! Po ataku na kwaterę główną Złotego Świtu, by zdobyć magów poziomu tajemnego, Vanica oraz Dante uderzają kolejno na Heart oraz kryjówkę Czarnych Byków! Czy kapitan Yami zdąży wrócić do bazy, nim będzie za późno? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.02.2021

[anime] 30 marca zakończenie pierwszej części anime.

Pierwsza część anime Black Clover wraz z odcinkiem 170., który zostanie nadany 30 marca, dobiegnie końca. Dodatkowo w odcinku pojawi się ważne ogłoszenie, prawdopodobnie o powrocie anime po przerwie wraz z kolejną serią. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.02.2021

[anime] Black Clover 162: „Wybuch wojny”.

Już w najbliższy wtorek, 2 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 162. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wybuch wojny”. „Asta, który spędza czas w Królestwie Heart, postanawia wrócić do kryjówki Czarnych Byków, gdzie nagle pojawia się i atakuje go jeden z członków Mrocznej Triady, Dante Zogratis! Asta i jego przyjaciele stawiają opór, jednak mają z przeciwnikiem ogromne problemy, gdyż posiada on, tak jak Asta, demona, jednak jest od chłopaka o wiele silniejszy. Na dodatek kolejna z Mrocznej Triady, Vanica Zogratis, posiadająca Megiculę, atakuje Królestwo Heart...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.01.2021

[anime] Black Clover 161: „Moc Zenona”.

Już w najbliższy wtorek, 26 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 161. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Moc Zenona”. „Yuno rusza na pomoc Złotemu Świtowi, który znalazł się w niebezpieczeństwie! Jednak nie udaje mu się zapobiec zniszczeniu kwatery, a także śmierci wielu towarzyszy. Chłopak aż kipi z wściekłości. W tym samym czasie Klaus oraz pozostali zdolni do walki członkowie oddziału kontynuują bitwę, jednak są bezradni w starciu z obdarzonym nieludzko potężną mocą magiczną wrogiem. Na domiar złego przed Yuno i jego kompanami zjawia się Zenon Zogratis, należący do Mrocznej Triady mag Królestwa Spade, posiadający demona wysokiego poziomu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.01.2021

[anime] Black Clover 160: „Posłaniec z Królestwa Spade”.

Już w najbliższy wtorek, 19 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 160. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Posłaniec z Królestwa Spade”. „Asta i Yuno jako dzieci zostali porzuceni pod drzwiami kościoła w małej wiosce przygranicznej Królestwa Clover, Hage. Sekret narodzin Yuno w końcu zostaje ujawniony! W tym samym czasie kwatera Złotego Świtu zostaje zaatakowana przez magów Spade, którzy pojawiają się nagle pod nieobecność wicekapitana, Yuno. Choć członkowie oddziału próbują podjąć walkę, przewaga wroga jest przytłaczająca! Celem przeciwników jest pojmanie ich przywódcy i uprowadzenie go do Spade. Uważany za najsilniejszy oddział magicznych rycerzy Clover Złoty Świt leży na łopatkach!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.01.2021

[anime] Black Clover 159: „Ciche jeziora i cienie lasu”.

Już w najbliższy wtorek, 12 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 159. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ciche jeziora i cienie lasu”. „Rozpoczyna się wojna z ciemiężonym przez Mroczną Triadę, a także ich sługusów, Apostołów Mroku, Królestwem Spade! Po zabezpieczeniu jednego z miast i odesłaniu do niego ludzi, a także zdobyciu przygranicznej bazy wroga oraz mobilnej fortecy, Candelo, połączone siły Heart oraz Clover planują kontynuować atak, by wyprzeć z okupowanego kraju demony! W tym samym czasie, Yuno, który lada moment ma wyruszyć na misję, otrzymuje pilną wiadomość... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.01.2021

[anime] Black Clover 158: „Świt nadziei i rozpaczy”.

Już za dwa tygodnie we wtorek, 5 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 158. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Świt nadziei i rozpaczy”. „Po podbiciu Królestwa Diamond Spade rozpoczyna inwazję na Clover oraz Heart. Gdy w ruchomej fortecy przemierzającej strefę wielkiej magii, Candelo, żołnierze Spade kradną cywilom magię, do środka wpada Asta, który po półrocznym treningu ze Strażnikami Ducha wyhodował sobie... spektakularne mięśnie. W tym samym czasie Luck Voltia z Czarnych Byków oraz Leopold Vermillion ze Szkarłatnych Lwów zmierzają zobaczyć się z Królową Heart, Lolopechką... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.12.2020

[anime] Plakat zwiastujący nadchodzący arc!

Pojawiła się ilustracja promująca kolejną sagę mangową, „Spade arc”, która zadebiutuje w anime na początku stycznia. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.12.2020

[anime] Black Clover 157: „Pięciolistna koniczynka”.

Już w najbliższy wtorek, 22 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 157. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Pięciolistna koniczynka”. „Od przybycia Asty do Królestwa Heart minęło sześć miesięcy. Choć chłopak w ogóle nie posiada mocy magicznej, dzięki treningowi ze Strażnikami Ducha bardzo szybko się rozwinął. W tym celu musiał dogłębnie poznać dziwaczną moc królującą nad wszelkimi magiami, antymagię. Była to niezbędna ofiara, by pokonać demona. Na zakończenie treningu Gaja każe Aście wsłuchać się w głos swojego pięciolistnego grimoire'u... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.12.2020

[anime] Anime wraca do wydarzeń z mangi?!

Zgodnie z tytułem oraz opisem odcinka 158., „Świt nadziei i rozpaczy”, który zadebiutuje już 5 stycznia, na początku roku fabuła wraca do wydarzeń z mangi! Oto streszczenie epizodu (uwaga na spoilery): „Po podbiciu Królestwa Diamond Spade rozpoczyna inwazję na Clover oraz Heart. Gdy w ruchomej fortecy przemierzającej strefę wielkiej magii, Candelo, żołnierze Spade kradną cywilom magię, do środka wpada Asta, który po półrocznym treningu ze Strażnikami Ducha wyhodował sobie... spektakularne mięśnie. W tym samym czasie Luck Voltia z Czarnych Byków oraz Leopold Vermillion ze Szkarłatnych Lwów zmierzają zobaczyć się z Królową Heart, Lolopechką...”. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 08.12.2020

[anime] Black Clover 156: „Przebudzenie mocy”.

Już w najbliższy wtorek, 15 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 156. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przebudzenie mocy”. „Podczas gdy Asta, Noelle i pozostali ciężko trenują w Królestwie Heart, w ich ojczyźnie, Clover, Yami prosi Mereoleonę o trening bitewny. I choć od razu zaczynają, nawet kapitan Czarnych Byków nie jest w stanie dosięgnąć Niepokonanej lwicy bez korony swoimi atakami, gdyż ta posiada umiejętność kontrolowania otaczającej ją many przy pomocy Mana Zone. Gdy wszyscy poszukują sposobu, by zyskać na sile przed nadchodzącą bitwą, zagrożenie wykorzystującego demoniczne moce Spade zbliża się coraz bardziej... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.12.2020

[anime] Black Clover 155: „Pięcioro Strażników Ducha”.

Już w najbliższy wtorek, 8 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 155. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Pięcioro Strażników Ducha”. „Nieubłaganie zbliża się wielka bitwa z Królestwem Spade oraz nawiedzającym je demonem, Megiculą - tym samym, z którym ród Agrippa zawarł kiedyś pakt, i który rzucił klątwę na mamę Noelle, Acier, w wyniku czego szlachcianka po urodzeniu córki zmarła. Teraz dziewczyna razem z Astą i resztą paczki, by przygotować się do starcia z tym potworem, udaje się do Heart, by tam trenować z potężnymi i tajemniczymi Strażnikami Ducha... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.12.2020

[anime] Black Clover 154: „Wicekapitan Langris Vaude”.

Już w najbliższy wtorek, 1 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 154. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wicekapitan Langris Vaude”. „Kapitan Złotego Świtu, Vangeance, prosi Langrisa, by wrócił do swoich wicekapitańskich obowiązków, jednak dziedzic rodu Vaude wciąż nie wykonuje misji. Langris, który jest pełen podziwu dla Yuno za jego osiągnięcia podczas wojny oraz awans na stanowisko starszego rycerza pierwszej klasy, nagle prosi przyjaciela Asty o sparing. Na oczach zaskoczonych członków Złotego Świtu rozpoczyna się bitwa, podczas której dwóch magicznych rycerzy idzie na całość, używając potężnych zaklęć. W tym samym czasie Yuno czuje się niekomfortowo ze sposobem walki Langrisa... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.11.2020

[anime] Black Clover 153: „Wybrańcy”.

Już w najbliższy wtorek, 24 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 153. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wybrańcy”. „W związku ze spotkaniem kapitanów zakonu oraz specjalną ceremonią wszyscy dowódcy oddziałów udają się do stolicy. Celem narady ma być wybór magicznych rycerzy, którzy wezmą udział w specjalnym szkoleniu Królestwa Heart. Zapada decyzja, że oprócz członków Czarnych Byków na szkolenie ze Strażnikami Ducha udadzą się Mimosa ze Złotego Świtu, Leopold ze Szkarłatnych Lwów, a także kapitanowie Charlotte oraz Rill... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.11.2020

[anime] Black Clover 152: „Ku przyszłości”.

Już w najbliższy wtorek, 17 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 152. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ku przyszłości”. „Asta, Noelle i kilku innych członków Czarnych Byków zostaje zabrana przez Yamiego na egzamin kwalifikacyjny do Zakonu Magicznych Rycerzy. Gdy docierają na miejsce, Asta zauważa pozbawionych motywacji kandydatów, co przypomina mu dzień, w którym sam podchodził do egzaminu, a także całą drogę, jaką przeszedł, by dostać się do oddziału. Jego determinacja wzmacnia się i pokazuje młodzieży, co jest celem tego sprawdzianu... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.11.2020

[anime] Black Clover 151: „Bitwa kapitanów Zakonu”.

Już w najbliższy wtorek, 10 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 151. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Bitwa kapitanów Zakonu”. „Podopieczne pani kapitan Błękitnych Róż, Charlotte Roselei, by pomóc swojej przełożonej w miłości, a także poćwiczyć walkę z godnymi przeciwnikami, proponują trening łączony z Czarnymi Bykami! Gdy cesarz magii się o tym dowiaduje, wpada na pomysł, jak jednocześnie pokazać obywatelom Clover, że są bezpieczni, a także podnieść morale magicznych rycerzy. Chce sprawić, że kapitanowie oddziałów staną ze sobą do walki! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.11.2020

[anime] Black Clover 150: „Wyzwanie dziewcząt”.

Już w najbliższy wtorek, 3 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 150. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wyzwanie dziewcząt”. „Noelle, Asta i Nero udają się do Królestwa Heart, gdzie otrzymują potwierdzenie, że wkrótce będą mogli rozpocząć trening ze Strażnikami Ducha. W tym samym czasie w Clover pozostali magiczni rycerze również w pocie czoła przygotowują się do odparcia zagrożenia ze strony demona Megiculi. Nie inaczej jest w przypadku Grey oraz pani kapitan Błękitnych Róż, Charlotte, i jej podopiecznych... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.10.2020

[anime] Zapowiedziano kolejny arc treningowy!

Reżyser Black Clover, Tatsuya Yoshihara, zapowiedział na swoim twitterze kolejny arc treningowy, którego akcja będzie toczyła się w czasie półrocznego przeskoku z mangi. Nasi bohaterowie udadzą się w nim na trening do Królestwa Heart, gdzie będą szkoleni pod czujnym okiem Strażników Ducha. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 25.10.2020

[anime] Black Clover 149: „Dwie poszukiwane rzeczy”.

Już w najbliższy wtorek, 27 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 149. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dwie poszukiwane rzeczy”. „Mimo że Aście, Noelle oraz kapitanom kilku oddziałów, z Yamim oraz Nozelem na czele, udaje się rozwiązać problem podburzających ludność czcicieli demonów, Królestwo Clover, od inwazji elfów, wciąż nie stanęło do końca na nogi i pogrążone jest w marazmie. A za granicą, w Spade, czai się śmiertelne niebezpieczeństwo w postaci demona Megiculi. Czy magiczni rycerze zdołają przygotować się na czas? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.10.2020

[anime] Black Clover 148: „By stać się światłem rozświetlającym ciemność”.

Już w najbliższy wtorek, 20 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 148. odcinek anime Black Clover zatytułowany „By stać się światłem rozświetlającym ciemność”. „Asta oraz Noelle, by ratować Nero, oddają się w ręce czcicieli demonów. Mają zostać przeniesieni przez strefę wielkiej magii i w Królestwie Spade złożeni w ofierze Megiculi w zamian za jego moc. I gdy zbliżają się już do granicy, ze wsparciem przybywa Magna...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.10.2020

[anime] Black Clover 147: „Gotowi oddać życie”.

Już w najbliższy wtorek, 13 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 147. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Gotowi oddać życie”. „Asta, Noelle oraz Magna ruszają w pogoń za mieszkańcami wiosek z Zapomnianych Ziem oraz zwodzącymi ich czcicielami demonów. Jedyna trasa wiedzie przez góry oraz strefę wielkiej magii. W końcu młodym magicznym rycerzom udaje się dopaść grupę zmierzającą do Magiculi, jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.10.2020

[anime] Black Clover 146: „Czciciele demonów”.

Już w najbliższy wtorek, 6 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 146. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Czciciele demonów”. „Choć dzięki poświęceniu Asty udaje się odzyskać Marie, wrogowie przejmują grimoire chłopaka i uciekają razem z Nero. Nieco później, podczas narady kapitanów, zebrani otrzymują przekaz głosowy od podwładnego przewodniczącego Rady Magicznej, Kabue, zgodnie z którym część Devil Banisherów jest tak naprawdę czcicielami demonów... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.09.2020

[anime] Black Clover 145: „Ratunek”.

Już w najbliższy wtorek, 29 września o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 145. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ratunek”. „Rebelianci, w skład których wchodzą podwładni Damnatio, planują dokonać publicznej egzekucji pojmanych Marie oraz Nero, by uzyskać poparcie społeczne dla swojej rewolucji. W tym samym czasie cesarz przydziela Yamiemu, Charlotte i innym kapitanom misję powstrzymania buntowników. Czy Gauche zdoła uratować swojego aniołka? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.09.2020

[anime] Black Clover 144: „Ci, którzy pragną unicestwić demony”.

Już w najbliższy wtorek, 22 września o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 144. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ci, którzy pragną unicestwić demony”. „Drużyna Czarnych Byków wzmocniona troszczącym się o młodszą siostrę Nozelem wyrusza do miasteczka Tiulyu, gdzie zgodnie ze wskazaniami bransoletki Asty mają się znajdować uprowadzone Nero oraz Marie. Jednakże w międzyczasie sygnał zostaje zakłócony i magiczni rycerze muszą szukać dziewczyn po omacku. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.09.2020

[anime] Black Clover 143: „Nierówne wagi”.

Już w najbliższy wtorek, 15 września o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 143. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nierówne wagi”. „Pogromcy demonów, Devil Banisherowie, rozpoczynają swoją krucjatę przeciwko rzekomym poplecznikom istoty stojącej za atakiem Oka Białej Nocy na Królestwo Clover. Ich celem są również Asta, Marie oraz Nero, którzy stanęli już wcześniej przed Radą Magiczną, jednak ich wyrok został odsunięty w czasie. Czy nasi bohaterowie zdołają umknąć przed ciężką ręką żądnych pomsty obywateli? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.09.2020

[anime] Black Clover 142: „Pozostawieni”.

Już w najbliższy wtorek, 8 września o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 142. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Pozostawieni”. „Oddziały Zakonu Magicznych Rycerzy kontynuują przygotowania do walki z demonem zamieszkującym Spade, która ma mieć miejsca za zaledwie sześć miesięcy. Czy Asta będzie mógł dalej w spokoju trenować, mimo że wielu obywateli Królestwa Clover wciąż widzi w nim demona? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.09.2020

[anime] Black Clover 141: „Złota rodzina”.

Już w najbliższy wtorek, 1 września o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 141. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Złota rodzina”. „Przed wielką bitwą z Królestwem Spade oraz okupującym je demonem Megiculą nie tylko Czarne Byki w pocie czoła przygotowują się do stawienia wrogowi czoła. W składającym się ze szlachciców i członków królewskiego rodu Złotym Świcie pochodzący z gminu Yuno musi nieustannie walczyć o swoje i rozpychać się łokciami, by nie zostać zadeptany przez butnych kolegów. Jednak chłopak, podobnie jak Asta, posiada magię wytrwałości. Mą magią...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.08.2020

[anime] Black Clover 140: „Prośba Juliusa”.

Już w najbliższy wtorek, 25 sierpnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 140. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Prośba Juliusa”. „Czarne Byki kontynuują przygotowania do starcia z Królestwem Spade oraz zamieszkującym je demonem, Megiculą. W międzyczasie cesarz Magii, Julius Novachrono, zleca im niecodzienne zadanie. O co chodzi i jaką rolę w całej sprawie odegra lekko postrzelona dziewczyna, Sally?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.08.2020

[anime] Black Clover 139: „Powrót czarownicy”.

Już w najbliższy wtorek, 18 sierpnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 139. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Powrót czarownicy”. „Podobnie jak pozostałe Czarne Byki, Vanessa Enoteca przygotowuje się do wielkiej bitwy z demonem zamieszkującym Spade. Piękna, acz niewylewająca za kołnierz wiedźma udaje się z wizytą do swojego dawnego domu, Lasu Czarownic. Jakie powitanie ją tam czeka? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.08.2020

[anime] Black Clover 138: „Następca Zary”.

Już w najbliższy wtorek, 11 sierpnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 138. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Następca Zary”. „Zora Ideale, młodszy rycerz pierwszej klasy należący do Black Clover, jest synem legendarnego Zary, pierwszego pochodzącego z plebejstwa członka Zakonu. W jaki sposób ten chadzający własnymi ścieżkami zadziorny indywidualista będzie przygotowywał się do nadchodzącej batalii z Megiculą?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.08.2020

[anime] Nowe utwory przewodnie od 1 września!

Zapowiedziano, że kolejny opening anime Black Clover wykona południowokoreański boysband TXT (Tomorrow X Together). Utwór będzie zatytułowany „Everlasting Shine” (wieczny blask) i zadebiutuje razem z kolejnym endingiem już w odcinku 141 (1 września). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 29.07.2020

[anime] Black Clover 137: „Sto lat głodu Charmy i tysiąc lat samotności Gordona”.

Już w najbliższy wtorek, 4 sierpnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 137. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Sto lat głodu Charmy i tysiąc lat samotności Gordona”. „Czarne Byki wracają z nadmorskiego kurortu Raquey, gdzie ocalili mieszkańców Podwodnej Świątyni, i kontynuują przygotowania do starcia z zamieszkującym Spade demonem, Megiculą. Obżartuch Charmy oraz samotnik Gordon postanawiają udać się na swoje własne treningi...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.07.2020

[anime] Black Clover 136: „Mroczna historia morskiej otchłani”.

Już w najbliższy wtorek, 28 lipca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 136. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Mroczna historia morskiej otchłani”. „Czarne Byki kontynuują sześciomiesięczny trening, by przekroczyć swoje ograniczenia i przygotować się do walki z zamieszkującym Spade demonem, Megiculą. Noelle udaje się na misję, gdzie spotyka starą przyjaciółkę z morskiej otchłani, Kahono...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.07.2020

[anime] Black Clover 135: „Osoba w mym sercu, umyśle i duszy”.

Już w najbliższy wtorek, 21 lipca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 135. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Osoba w mym sercu, umyśle i duszy”. „Desperacko poszukujący dziewczyny Finral organizuje kolejną randkę grupową! Czy i tym razem schadzka zakończy się kompletną klapą, czy też być może dzięki pomysłowi sympatycznego kobieciarza los połączy ze sobą dwójkę zakochanych?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.07.2020

[anime] Black Clover 134: „Wezwani”.

Już w najbliższy wtorek, 14 lipca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 134. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wezwani”. „Członkowie Czarnych Byków zostają wezwani do kwatery Vermillionów, gdzie ma się odbyć jakieś kluczowe dla losów tego królewskiego rodu wydarzenie. Jaki jest powód tego zgromadzenia i jaką rolę w całej sprawie ma spełnić przyjaciółka Asty, Mimosa?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.07.2020

[anime] Black Clover 133: „Przebudzenie lwa, ciąg dalszy”.

Już we wtorek 7 lipca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 133. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przebudzenie lwa, ciąg dalszy”. „Czarne Byki razem z przyjaciółmi ze Szkarłatnych Lwów rozpoczynają trening w strefie wielkiej magii przy Yultim. Po tym, jak w jaskiniach pod wulkanem atakuje ich ogromny pająk, razem z Mereoleoną oraz Fuegoleonem odkrywają wejście do lochu! Jakie niebezpieczeństwa napotkają w tej nieznanej, prastarej budowli? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.06.2020

[anime] Black Clover wraca już 7 lipca!

Potwierdziły się plotki o szybkim powrocie anime, ciąg dalszy przygód Asty, Noelle i spółki wystartuje już 7 lipca! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 14.06.2020

[anime] Powrót Black Clover latem?

Jak donosi wiarygodne źródło nieoficjalne, anime Black Clover ma wrócić latem tego roku. Na tę chwilę nie wiadomo, w którym dokładnie miesiącu miałoby to nastąpić. Sezon letni anime trwa od lipca do września. Na tę chwilę w magazynach poświęconych anime, w rozpiskach odcinków, do połowy lipca zapowiedziane zostały odcinki powtórkowe. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 13.06.2020

[anime] Po 132. odcinku seria wstrzymana do odwołania.

W związku z objęciem całej Japonii stanem wyjątkowym i opóźnieniami produkcyjnymi z tym związanymi, po odcinku 132., który zostanie nadany 28 kwietnia, emisja anime Black Clover zostanie wstrzymana do odwołania. W razie pojawienia się informacji o dacie wznowienia niezwłocznie Was o tym poinformuję. Życzmy Japończykom dużo zdrowia i wyczekujmy cierpliwie na kontynuację naszych ulubionych tytułów. W czasie przerwy będę dla Was tłumaczył inne, wydane już serie – więcej wkrótce na stronie głównej Wbijam (przejdź). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 23.04.2020

[anime] Black Clover 132: „Przebudzenie lwa”.

Już w najbliższy wtorek, 28 kwietnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 132. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przebudzenie lwa”. „Leopold Vermillion, brat Fuegoleona oraz Mereoleony, pragnie zostać cesarzem magii. W swoich dążeniach do celu tym razem czeka go piekielnie trudny trening prowadzony przez niepokonaną lwicę bez korony, w którym wezmą również udział jego rywal, Asta, a także Noelle i inni... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.04.2020

[anime] Black Clover 131: „Nowe postanowienie”.

Już w najbliższy wtorek, 21 kwietnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 131. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nowe postanowienie”. „Oddziały Magicznych Rycerzy podejmują działania mające prowadzić do pokonania Spade oraz demona. W międzyczasie Asta oraz Yuno odwiedzają wioskę Hage i dzieciaki w przykościelnym sierocińcu. Kontynuują długą drogę do tytułu cesarza magii... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.04.2020

[anime] Black Clover 130: „Nowe zebranie kapitanów Zakonu”.

Już w najbliższy wtorek, 14 kwietnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 130. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nowe zebranie kapitanów Zakonu”. „By pokonać demona ze Spade, który zagraża nie tylko Clover, ale również innym królestwom: Diamond oraz Heart, Zakon Magicznych Rycerzy musi wysłać w bój grupę potężnych żołnierzy na poziomie co najmniej starszego rycerza klasy pierwszej. Rozpoczyna się sześciomiesięczny, indywidualny trening, podczas którego Asta, Noelle i spółka spróbują przekroczyć swoje granice! Plus Ult... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.04.2020

[anime] Znani wykonawcy nowych utworów przewodnich!

Podano oficjalnie, kto wykona kolejne opening oraz ending anime Black Clover. Piosenkę otwierającą odcinki zatytułowaną „Stories” zaśpiewa boysband Snow Man, natomiast utwór zamykający, „Answer”, wykona wirtualna piosenkarka, Kaf. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.04.2020

[anime] Black Clover 129: „Demon Megicula”.

Już w najbliższy wtorek, 7 kwietnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 129. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Demon Megicula”. „Po przybyciu do Heart grupa Asty zostaje zaatakowana przez maga na poziomie zerowym! Czy to możliwe, że królestwo zostało przejęte przez demona? I wtedy pojawia się królowa Lolopechka... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.03.2020

[anime] Black Clover 128: „Do Królestwa Heart!”.

Już w najbliższy wtorek, 31 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 128. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Do Królestwa Heart!”. „Czarne Byki kontynuują śledztwo w sprawie demonów. Dzięki ojcu Gordona, Nathanowi, a także pani kapitan Koralowych Pawi, Dorothy Unsworth, Asta i spółka zdobywają sporo nowych informacji. Trop wiedzie do Heart, neutralnego, niezbadanego królestwa bogatego w naturalną manę, wykorzystującego ją do doskonalenia unikalnej magii... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.03.2020

[anime] Potwierdzono ekranizację time-skipu!

Nie będzie przerwy w nadawaniu anime! Przynajmniej na razie. Na łamach magazynu Weekly Shounen Jump potwierdzono, że w anime Black Clover zostanie zekranizowana saga treningowa osadzona w Królestwie Heart i tocząca się podczas sześciomiesięcznego time-skipu z mangi. I, co najważniejsze, nie będzie to arc czysto fillerowy, gdyż będzie nadzorował go sam twórca mangi, Yuuki Tabata. Wątek zadebiutuje w anime około odcinka 130. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 22.03.2020

[anime] Black Clover 127: „Trop”.

Już w najbliższy wtorek, 24 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 127. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Trop”. „Choć Yamiemu nie udaje się zdobyć zbyt wielu informacji o zakazanej magii od kapitan Błękitnych Róż, Charlotte Roselei, zakochana w nim kobieta wysyła go do członka jego własnego oddziału, Gordona Agrippy, twierdząc, iż ma on o wiele więcej do czynienia z klątwami i powiązaną z nimi magią... Kim jest tajemniczy milczek Gordon i jego rodzina? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.03.2020

[anime] Black Clover 126: „Wyznanie miłości Błękitnej Róży”.

Już w najbliższy wtorek, 17 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 126. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wyznanie miłości Błękitnej Róży”. „Czarne Byki, które wróciły ze stolicy do swojej bazy, by dowieść niewinności Asty, muszą przeprowadzić śledztwo w sprawie demonów. Nieco później Yami udaje się w odwiedziny do dochodzącej do siebie pani kapitan oddziału Błękitnych Róż, Charlotte. Jednakże urodziwa niewiasta z jakiegoś powodu dziwnie się zachowuje... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.03.2020

[anime] Anime wraca do wydarzeń z mangi.

Po dwóch powtórkach oraz fillerze w odcinku 126. akcja anime Black Clover wraca do fabuły mangowej! Należy jednak pamiętać, że seria telewizyjna bardzo mocno zbliżyła się do wydarzeń z mangi (w tej chwili zaledwie 20-kilka rozdziałów różnicy) i prędzej czy później czeka nas przerwa w nadawaniu lub dłuższy arc fillerowy. Zapraszam do komentowania.Tytuły oraz daty premier odcinków:
- Black Clover 126: „Wyznanie miłości Błękitnej Róży” (17.03.2020);
- Black Clover 127: „Trop” (24.03.2020);
- Black Clover 128: „Do Królestwa Heart!” (31.03.2020);
- Black Clover 129: „Demon Magicula” (07.04.2020).

Dodano: 06.03.2020

[anime] Black Clover 125: „Powrót”.

Już w najbliższy wtorek, 10 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 125. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Powrót”. „Po długiej i męczącej bitwie z elfami oraz stojącym za wszystkim demonem Asta, Noelle i pozostałe Czarne Byki wracają do miejsca, gdzie stała kiedyś ich baza. Jednak gdy ją przebudowują, jeden za drugim zaczynają padać jak muchy. Co może być tego powodem? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.03.2020

[anime] Black Clover 124: „Wspomnienia Nero, część 2”.

Już w najbliższy wtorek, 3 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 124. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wspomnienia Nero, część 2”. „Nero, świeżo upieczona członkini Czarnych Byków, kontynuuje wspomnienia czasów, gdy wybudziła się przemieniona w ptaka i poczuła pojawienie się nadziei na pokonanie demona... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.02.2020

[anime] Black Clover 123: „Wspomnienia Nero, część 1”.

Już w najbliższy wtorek, 25 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 123. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wspomnienia Nero, część 1”. „Nero wspomina swoją pięciusetletnią podróż. Tamtego dnia, pięć wieków temu, rozpoczęła się wielka tragedia ludzi i elfów. A wszystko zostało uknute przez podstępnego demona... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.02.2020

[anime] Black Clover 122: „Najczarniejsi z czarnych”.

Już w najbliższy wtorek, 18 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 122. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Najczarniejsi z czarnych”. „Damnatio Kira, skrupulatny i uparty przewodniczący Rady Magicznej, robi wszystko, by uznać władającego demoniczną mocą Astę winnym. Tymczasem na świetny pomysł, jak uratować młodego Czarnego Byka, wpada odmłodzony cesarz magii... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.02.2020

[anime] Black Clover 121: „Trzy problemy”.

Już w najbliższy wtorek, 11 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 121. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Trzy problemy”. „Gdy Yami oraz Vangeance udają się do miejsca, gdzie kapitan Czarnych Byków zostawił ciało cesarza magii, spotykają kogoś przypominającego młodego Juliusa Novachrono... Choć walka z elfami, a raczej ze stającym za całym spiskiem demonem, dobiega końca, powstają trzy zupełnie nowe problemy. Na szali staje suwerenność Królestwa Clover... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.02.2020

[anime] Black Clover 120: „Świt”.

Już w najbliższy wtorek, 4 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 120. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Świt”. „Uleczony przez Secré Asta przekracza swoje granice i zadaje ostateczny cios osłabionemu Cięciem Wymiarów kapitana Yamiego demonowi. Jednak czy to wystarczy, by unicestwić demona i zakończyć jego kilkusetletni spisek? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.01.2020

[anime] Black Clover 119: „Kończący atak”.

Już w najbliższy wtorek, 28 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 119. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Kończący atak”. „Choć Lichtowi udaje się przy pomocy skumulowanej siły jego elfich braci obrócić w pył ciało demona, ten odradza się w mgnieniu oka ze swojego demonicznego serca. Jedyną nadzieją wydaje się być Asta i moc antymagiczna... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.01.2020

[anime] Black Clover 118: „Ponowne spotkanie poza czasoprzestrzenią”.

Już w najbliższy wtorek, 21 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 118. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ponowne spotkanie poza czasoprzestrzenią”. „Wybudzony pierwszy cesarz magii, Lumiére Silvamillion Clover, oraz jego przyboczna, Secré, pędzą na ratunek magicznym rycerzom walczącym z demonem, by raz na zawsze zakończyć historię sprzed pięciuset lat. Czy zdołają unicestwić potężnego oponenta i ocalić Królestwo clover? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.01.2020

[anime] Black Clover 117: „Zrywając pieczęć”.

Już w najbliższy wtorek, 14 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 117. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zrywając pieczęć”. „Gdy kapitan Yami oraz jego elfia towarzyszka w ciele kapitan Błękitnych Róż rozpoczynają walkę z demonem, do leczonego Finrala podlatuje Nero, który prosi magiczną taksówkę Czarnych Byków, by przeniósł go do ogromnego szkieletu nieopodal Wioski Hage. Kim jest Nero i dlaczego potrafi mówić? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.01.2020

[anime] Pierwszy odcinek z serii pobocznej Mugyutto.

Przetłumaczyłem pierwszy z ośmiu odcinków serii pobocznej Black Clover „Mugyutto”, zapraszam do oglądania tutaj. Polską wersję pozostałych siedmiu odcinków przygotuję na dniach, proszę o cierpliwość.

Dodano: 07.01.2020

[anime] Black Clover 116: „Ostateczny naturalny wróg”.

Już za dwa tygodnie we wtorek, 7 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 116. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ostateczny naturalny wróg”. „Z Ronne wyłania się prawdziwy mózg operacji stojący za napuszczeniem ludzi na elfów i zagładą tej ukochanej przez manę rasy. Demon, który w końcu odzyskał prawdziwe ciało i moc, zamierza zapanować nad światem. Czy Asta i Yuno zdołają pokonać czarnego elfa i pokrzyżować plany diabolicznemu przeciwnikowi? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.12.2019

[anime] Plakat promujący końcówkę arcu.

Pojawił się plakat promujący najnowszy arc Black Clover, można go zobaczyć poniżej. Ponadto poznaliśmy seiyuu aktora grającego mroczną postać, która pojawi się w dalszych odcinkach – głosu tej tajemniczej istocie użyczy Shoutarou Morikubo. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 21.12.2019

[anime] Black Clover 115: „Mózg operacji”.

Już w najbliższy wtorek, 24 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 115. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Mózg operacji”. „Gdy odrodzone w ciałach magicznych rycerzy elfy są już blisko pełnej reinkarnacji i zemsty na ludzkiej rasie, nagle Raia zwany Kłamcą odkrywa, że jeden z Apostołów Sefiry, Ronne, nie jest z nim szczery. Na jaw wychodzi przerażająca prawda, która wstrząśnie obiema stronami konfliktu... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.12.2019

[anime] Black Clover 114: „Ostatni goście”.

Już w najbliższy wtorek, 17 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 114. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ostatni goście”. „Kapitanowie oddziałów Zakonu Magicznych Rycerzy razem z Astą, Mimosą oraz Noelle wpadają do Pałacu Cieni, gdzie zostają rozdzieleni i muszą się zmierzyć z Apostołami Sefiry. W tym samym czasie pozostałe Czarne Byki walczą z opętanymi przez elfy starszymi rycerzami ze Złotego Świtu... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.12.2019

[anime] Black Clover 113: „Szturm na Pałac Cieni”.

Już w najbliższy wtorek, 10 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 113. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Szturm na Pałac Cieni”. „Czarne Byki przy dużej pomocy kapitan Koralowych Pawi, Dorothy Unsworth, pokonują kolejnego elfa i wydostają się ze świata snów, a następnie odzyskują Gauche'a oraz Marie. Wszyscy są już razem, więc mogą ruszać po kapitana Yamiego do stanowiącego granicę między dwoma światami Pałacu Cieni. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.12.2019

[anime] Black Clover 112: „Godny zaufania człowiek”.

Już w najbliższy wtorek, 3 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 112. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Godny zaufania człowiek”. „Dla urodzonego w arystokratycznej rodzinie Henry'ego całe życie było piekłem... aż do chwili, gdy do jego domu nie wprowadził się oddział Czarnych Byków. To oni nadali sens jego życiu i to dla nich chce to życie poświęcić. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.11.2019

[anime] Black Clover 111: „Odbite w lustrze oczy”.

Już w najbliższy wtorek, 26 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 111. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Odbite w lustrze oczy”. „Apostołowie Sefiry odpieczętowują wejście do ukrytej przestrzeni łączącej dwa światy, Pałacu Cieni, w której będą mogli dokończyć reinkarnację i na zawsze wysłać dusze byłych właścicieli ich ciał w zaświaty. Podczas gdy Yami i Kuba Rozpruwacz ruszają za elfami w czarną otchłań, młodzi członkowie Czarnych Byków mierzą się z piekielnie silnym połączeniem magii Gauche'a oraz Marie, a raczej okupujących ich ciała elfów, Droita oraz Eclat... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.11.2019

[anime] Black Clover 110: „Rozszalały byk dołącza do bitwy na szczycie”.

Już w najbliższy wtorek, 19 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 110. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Rozszalały byk dołącza do bitwy na szczycie”. „Latająca baza Oka Białej Nocy z potężnymi elfami na pokładzie dociera do stolicy i odkrywa uśpiony od setek lat sekret Zamku Clover. I choć do walki z elfami zostaje rzucona kwatera Czarnych Byków, sytuację jeszcze pogarsza pojawienie się rozespanej kapitan Koralowych Pawi... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.11.2019

[anime] Black Clover 109: „Bracia magii przestrzennej”.

Już w najbliższy wtorek, 12 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 109. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Bracia magii przestrzennej”. „Silvowie razem z wywodzącym się z gminu Zorą toczą zacięty bój z kilkoma opętanymi przez elfy członkami Złotego Świtu. W tym samym czasie do sali tronowej dostaje się Langris i próbuje zabić władcę Clover. Rozpoczyna się bratobójcza walka rodzeństwa Vaude'ów... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.11.2019

[anime] Black Clover 108: „Tańcząca księżniczka pola bitwy”.

Już w najbliższy wtorek, 5 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 108. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Tańcząca księżniczka pola bitwy”. „Członkowie rodów królewskich docierają do stolicy i stają do walki z próbującymi opanować zamek elfami! Noelle razem ze swoim bratem muszą zmierzyć się z potężną magią kompasu. Czy córka Stalowej Wojowniczej Księżniczki pójdzie w ślady matki i niczym tancerka, poruszając się z gracją po polu bitwy, pokona potężną przeciwniczkę? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.10.2019

[anime] Black Clover 107: „Bitwa o Zamek Clover”.

Już w najbliższy wtorek, 29 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 107. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Bitwa o Zamek Clover”. „By ocalić Królestwo Clover, Czarne Byki wzmocnione o posiłki z Oka Białej Nocy zmierzają do stolicy, gdzie zbierają się odrodzone elfy. Rozpoczyna się finałowa walka na Zamku Clover, która ma zadecydować o przyszłości ludzkości... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.10.2019

[anime] Black Clover 106: „Droga zemsty, droga odkupienia”.

Już w najbliższy wtorek, 22 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 106. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Droga zemsty, droga odkupienia”. „Asta uwalnia kolejnego elfa i ratuje tym samym swojego przyjaciela z oddziału, Lucka. Razem z nim i pozostałymi Czarnymi Bykami, dzięki mocy Henry'ego, ruszają swoją bazą na stolicę! Jednak po drodze, w miasteczku Hekairo, wyczuwają trzy kolejne elfy... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.10.2019

[anime] Black Clover 105: „Śmiech i łzy”.

Już w najbliższy wtorek, 15 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 105. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Śmiech i łzy”. „Choć dzięki pomocy przyjaciół, Magny oraz Vanessy, Asta resztkami sił rzuca Lucka na ziemię i nowym mieczem próbuje wyrzucić z niego elfa, ich opętany przyjaciel postanawia uwolnić w jednej chwili całą magię i zmieść ich z powierzchni ziemi. W tym samym czasie w jego sercu toczy się równie dramatyczna bitwa... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.10.2019

[anime] Kolejny rok anime potwierdzony!

Tatsuya Yoshihara, jeden z głównych reżyserów Black Clover, zapowiedział na swoim twitterze, że anime Black Clover potrwa jeszcze co najmniej rok, czyli będzie miało w najgorszym wypadku 154 odcinki. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.10.2019

[anime] Black Clover 104: „Błyskawice wściekłości kontra przyjaciele”.

Już w najbliższy wtorek, 8 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 104. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Błyskawice wściekłości kontra przyjaciele”. „Asta i Yuno pokonują członka Purpurowych Orków, Digita, i kierują się w stronę stolicy, bo pomóc w obronie królestwa. W drodze wyczuwają jednak dwa silne źródła magii elfów. W tym samym czasie Vanessa oraz Magna rozpoczynają swoją walkę z opętanym przez zreinkarnowanego wroga przyjacielem... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.10.2019

[anime] Black Clover 103: „Wyzwolenie z nieszczęścia”.

Już w najbliższy wtorek, 1 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 103. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wyzwolenie z nieszczęścia”. „Dwójka chłopaków aspirujących do tytułu cesarza magii kontynuuje walkę w Hage. Asta powierza przeciwnika Yuno, a sam próbuje ocalić przed pewną śmiercią otrutych mieszkańców. Gdy Pogromca Demonów nie działa, niemagiczny młodzieniec sięga po miecz, którego w kryjówce Oka Białej Nocy użył przywódca wroga, Licht. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.09.2019

[anime] Zapowiedziano trzecią powieść z uniwersum Black Clover!

Już 4 października zostanie wydana kolejna powieść light novel z uniwersum Black Clover, „Yuno no Sho”. Po wcześniejszych książkach skupiających się na Czarnych Bykach (Bougyuu no Sho), a także zakonie magicznych rycerzy (Kishidan no Sho), tym razem fabuła będzie się koncentrować na członku Złotego Świtu i rywalu Asty w drodze do tronu cesarza magii, Yuno! W tomie opowiedziane zostaną cztery krótkie historie – w pierwszej Yuno, Klaus oraz Mimosa udadzą się na misję infiltracyjną, w drugiej Yuno odkryje zawstydzający sekret cesarza magii, Juliusa, w trzeciej Sylph uda się na poszukiwania prezentu dla swojego pana, a w czwartej Yuno ruszy w pogoń za grimoirem grzechu pierworodnego. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 18.09.2019

[anime] Black Clover 102: „Dwa cuda”.

Już w najbliższy wtorek, 24 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 102. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dwa cuda”. „Asta oraz Yuno, którzy zdołali uciec przed Lichtem, w ostatniej chwili powstrzymują jednego z elfów, który chce zabić mieszkańców ich rodzinnej wioski, Hage. Czy dwójka sierot, którym udało się spełnić część marzenia i dostać się do Zakonu Magicznych Rycerzy, zaprezentuje braciom i siostrom swoją siłę i da im nadzieję na lepsze jutro, pokonując użytkownika magii trujących roślin? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.09.2019

[anime] Black Clover 101: „Życie w wiosce na peryferiach”.

Już w najbliższy wtorek, 17 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 101. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Życie w wiosce na peryferiach”. „Podczas gdy Asta i Yuno toczą zacięty pojedynek z Lichtem, w ich rodzinnej wiosce, Hage, zjawia się jeden z ożywionych elfów. I choć siostra Lily próbuje z całych sił bronić dzieciaki, przewaga wroga jest przytłaczająca. I gdy już przeciwnik ma zadać ostatni cios... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.09.2019

[anime] Black Clover 100: „Nie przegramy z wami”.

Już w najbliższy wtorek, 10 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 100. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nie przegramy z wami”. „Asta porwany przez Raię przybywa do miejsca, w którym elfy w ciałach Hamona i Klausa znęcają się nad Mimosą. Co gorsza, okazuje się, że również Yuno przeszedł na stronę wroga! Czy młody magiczny rycerz zdoła pokonać rywala w drodze do tronu cesarza magii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.09.2019

[anime] Black Clover 099: „Desperacka droga do przetrwania”.

Już w najbliższy wtorek, 3 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 099. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Desperacka droga do przetrwania”. „By chronić swoich podkomendnych, Mereoleona wyrzuca ich z pola bitwy, by następnie sama stawić czoła wrogom! Czy mimo wielkiej siły Niepokonana lwica bez korony ma jakiekolwiek szanse z piątką zreinkarnowanych elfów? W tym samym czasie dochodzi do sprzeczki chcącego natychmiast wrócić na pole bitwy Asty z jego przyjacielem z drużyny, Zorą... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.08.2019

[anime] Black Clover 098: „Uśpiony lew”.

Już w najbliższy wtorek, 27 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 098. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Uśpiony lew”. „By umożliwić Aście i Zorze ucieczkę z pola bitwy, Mereoleona staje do samotnej walki ze zreinkarnowymi w ciałach jej przyjaciół elfami! Choć z pozoru wydaje się stać na straconej pozycji, jej płomienne serce nie zamierza się poddawać! W tym samym czasie brat Niepokonanej lwicy bez korony zaczyna się przebudzać... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.08.2019

[anime] Black Clover 097: „Przytłaczająca przewaga wroga”.

Już w najbliższy wtorek, 20 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 097. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przytłaczająca przewaga wroga”. „Podczas gdy kapitan Yami toczy zażarty bój z Cierniową Królową, Charlotte, jego podopieczni stają w jeszcze trudniejszej sytuacji! Przed Noelle staje opętany przez elfa Luck, natomiast Asta musi stawić czoła Rai! Jak młodzi magiczni rycerze poradzą sobie w tej trudnej sytuacji? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.08.2019

[anime] Black Clover 096: „Kapitan Czarnych Byków kontra Szkarłatna Róża”.

Już w najbliższy wtorek, 13 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 096. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Kapitan Czarnych Byków kontra Szkarłatna Róża”. „Po tajemniczym rozbłysku światła Marx i Owen niespodziewanie atakują Yamiego! I choć zdezorientowanemu kapitanowi Czarnych Byków udaje się ich obezwładnić, do akcji wkracza ktoś o wiele, wiele silniejszy... bo nawet najpiękniejsza róża ma kolce! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.08.2019

[anime] Black Clover 095: „Reinkarnacja”.

Już w najbliższy wtorek, 6 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 095. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Reinkarnacja”. „Po odebraniu ostatnich dwóch magicznych kamieni cesarzowi magii Licht w końcu realizuje swoje marzenie i rozpoczyna ożywianie swoich pobratymców! W tym samym czasie nieoczekiwanie coś dziwnego zaczyna dziać się z niektórymi magicznymi rycerzami, w tym z Yuno! Czy ludzkość skazana jest na zagładę? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.07.2019

[anime] Cztery nowe odcinki specjalne!

Przetłumaczyłem dla Was cztery odcinki mini-serii ova PC Advance, które są rozbudowanymi, sześciominutowymi filmikami nawiązującymi do zamieszczanej na końcu odcinków anime serii Petit Clover. W sumie 24 minuty śmiechu. Zapraszam do oglądania.

Dodano: 25.07.2019

[anime] Black Clover 094: „Nowa przyszłość”.

Już w najbliższy wtorek, 30 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 094. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nowa przyszłość”. „By chronić obywateli Clover przed potężną magią wroga, Julius zużywa na kontrzaklęcie całą swoją moc magiczną oraz zgromadzony czas, jednocześnie narażając się na ataki, co bez skrupułów wykorzystuje Licht i przebija cesarza magii mieczem. Czy Yami zdoła powstrzymać lidera Oka Białej Nocy i uchronić świat przed wskrzeszeniem żądnych zemsty elfów? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.07.2019

[anime] Black Clover 093: „Julius Novachrono”.

Już w najbliższy wtorek, 23 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 093. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Julius Novachrono”. „Podczas spotkania z cesarzem magii ujawnia się druga dusza rezydująca w ciele kapitana Złotego Świtu i przed Juliusem staje przywódca Oka Białej Nocy we własnej osobie! Czy Licht zdoła pokonać najsilniejszego maga w królestwie i przejąć dwa brakujące kamienie magiczne? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.07.2019

[anime] Black Clover 092: „Cesarz magii kontra przywódca Oka Białej Nocy”.

Już w najbliższy wtorek, 16 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 092. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Cesarz magii kontra przywódca Oka Białej Nocy”. „Dzika bestia Królestwa Clover, Mereoleona Vermillion, w imieniu swojego brata, który ucierpiał w starciu z Okiem Białej Nocy, miażdży ostatniego z członków Trzeciego Oka, Niewiernego Raię, dzięki czemu ekspedycja ma utorowaną drogę do centrum bazy wroga. Tymczasem w stolicy przed cesarzem magii staje pewien człowiek... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.07.2019

[anime] Black Clover 091: „Mereoleona kontra Niewierny Raia”.

Już w najbliższy wtorek, 9 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 091. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Mereoleona kontra Niewierny Raia”. „Choć połączone siły Gauche'a, Grey, Gordona oraz władającego kwaterą Henry'ego odpierają inwazję wroga, ten zdobywa to, po co przybył - znajdujący się przy gnieździe antymagicznego ptaka klejnot! W tym samym czasie w kryjówce wroga Raia budzi się ze snu i zmierza na spotkanie z napastnikami. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.07.2019

[anime] Nowe utwory przewodnie!

Poznaliśmy odtwórców nowego openingu oraz endingu - piosenkę otwierającą, „sky & blue”, która zadebiutuje w anime wraz z odcinkiem 95, wykona czteroosobowy zespół kobiecy, GIRLFRIEND (po prawej), natomiast utwór zamykający, „against all gods”, który pojawi się w anime już w epizodzie 90, przygotuje japońska grupa hip-hopowa, m-flo (po lewej). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 30.06.2019

[anime] Black Clover 090: „Szalona bitwa magiczna”.

Już w najbliższy wtorek, 2 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 090. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Szalona bitwa magiczna”. „Praktycznie pustą siedzibę Czarnych Byków atakuje oddział Oka Białej Nocy, w którego skład wchodzą Sally oraz Rades! Gdy skazani na własne siły Gauche, Grey oraz Gordon zostają przyparci do muru i wróg jest bliski zdobycia bazy oddziału magicznych rycerzy, budynek zaczyna się poruszać i pojawia się tajemnicza postać... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.06.2019

[anime] Znany seiyuu nowej postaci! (spoilery)

W rozpoczętym właśnie elfim arcu pojawi się nowa, bardzo charakterystyczna postać imieniem Henry. Poznaliśmy nazwisko seiyuu, która użyczy mu głosu - będzie nią Mitsuki Saiga. Poniżej jej zdjęcie, a także (po kliknięciu) projekt nowej postaci. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 24.06.2019

[anime] Black Clover 089: „Kwatera Czarnych Byków”.

Już w najbliższy wtorek, 25 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 089. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Kwatera Czarnych Byków”. „Rycerze Korony, po przeprowadzeniu rekonesansu, rozpoczynają zaskakujący atak na kryjówkę Oka Białej Nocy. Pokonując kolejnych wrogów, przedzierają się do centrum przypominającej mrowisko bazy. W tym samym czasie dochodzi do ataku na kwaterę osłabionych Czarnych Byków... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.06.2019

[anime] Black Clover 088: „Szturm na kryjówkę Oka Białej Nocy”.

Już w najbliższy wtorek, 18 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 088. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Szturm na kryjówkę Oka Białej Nocy”. „Po utworzeniu specjalnej jednostki pacyfikacyjnej, Rycerzy Korony, Asta, Yuno i ich kompani ruszają na mieszczącą się w Latającym Dungeonie fortecę Oka Białej Nocy! Jednak czy magicznym rycerzom Królestwa Clover uda się przełamać opór broniących swojej bazy wrogów? I kim tak w ogóle są członkowie tajemniczej grupy terrorystycznej? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.06.2019

[anime] Black Clover 087: „Utworzenie Rycerzy Korony”.

Już w najbliższy wtorek, 11 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 087. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Utworzenie Rycerzy Korony”. „Gdy Czarne Byki niecierpliwie wyczekują na sowy pocztowe, które mają przynieść wyniki egzaminu rekrutacyjnego, rozlega się potężne pukanie do drzwi. Do siedziby Czarnych Byków przybywa Mereoleona Vermillion! Jakie wiadomości przynosi? Czy Asta, Noelle i pozostali uczestnicy z oddziału zdołają dostać się do Rycerzy Korony i ruszyć na Oko Białej Nocy? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.06.2019

[anime] Black Clover 086: „Yami i Vangeance”.

Już w najbliższy wtorek, 4 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 086. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Yami i Vangeance”. „Dwójka kapitanów magicznych rycerzy, Yami oraz Vangeance, otrzymują specjalną misję do wypełnienia. Czy dawni rywale, których drogi miały w przyszłości się skrzyżować, znajdzie wspólny język i wypełni powierzone im zadanie? Jaki sekret skrywa tajemniczy kapitan Złotego Świtu? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.05.2019

[anime] Black Clover 085: „Braterstwo golasów”.

Już w najbliższy wtorek, 28 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 085. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Braterstwo golasów”. „Po zakończeniu turnieju rekrutacyjnego do Rycerzy Korony Yami zabiera wszystkich członków Czarnych Byków do publicznej łaźni, gdzie opowiada im o incydencie, który wydarzył się, gdy był szeregowym członkiem Zakonu... Me nagie ciało skarbem narodowym naszego kraju!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.05.2019

[anime] W odcinku 87. rusza Elfia Saga!

Wbrew obawom fanów seria fillerów anime Black Clover potrwa tylko dwa odcinki i już w epizodzie 87. wystartuje długo oczekiwana, ekscytująca saga, Elf Arc! Poniżej ilustracja promująca owy wątek. Co więcej, zgodnie z półoficjalnymi informacjami, anime nie zakończy się na 102. odcinku, tylko potrwa wstępnie aż do 150 epizodu! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 17.05.2019

[anime] Black Clover 084: „Zwycięzcy”.

Już w najbliższy wtorek, 21 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 084. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zwycięzcy”. „Po emocjonującej, zakończonej remisem walce narwanego młodziaka z wioski Hage z bratem Finrala, Langrisem, rozpoczyna się druga walka półfinałowa, będąca równocześnie finałem, w której naprzeciwko siebie stają drużyny I oraz P! Czy przyjaciel z dzieciństwa Asty i jego rywal, Yuno, a także po cichu podkochująca się w nim Noelle zdołają zwyciężyć dla młodego Czarnego Byka? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.05.2019

[anime] Black Clover 083: „Wyryj to w swojej pamięci”.

Już w najbliższy wtorek, 14 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 083. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wyryj to w swojej pamięci”. „W półfinale egzaminu do Rycerzy Korony drużyna B Asty starła się z drużyną G Langrisa! Jedna zacięta wymiana ciosów za drugą, jedno intensywne starcie za drugim, jedna walka na śmierć i życie za drugą! Czy młody Czarny Byk zdoła pomścić przyjaciela, który został zmasakrowany przez własnego brata? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.05.2019

[anime] Black Clover 082: „Petit Clover: Koszmar Charmy”.

Już w najbliższy wtorek, 7 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 082. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Petit Clover: Koszmar Charmy”. „Charmy, uroczy łakomczuszek, kibicuje kolegom z drużyny podczas egzaminu rekrutacyjnego do oddziału Rycerzy Korony. Gdy Langris próbuje zabić swojego brata, to dzięki jej niesamowitej magii Czarnym Bykom udaje się ocalić przyjaciela. Jednakże... nadchodzi koszmar! Mą magią wilczy apetyt, la!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.04.2019

[anime] Black Clover 081: „Życie pewnego mężczyzny”.

Już w najbliższy wtorek, 30 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 081. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Życie pewnego mężczyzny”. „Gdy walka Finrala z Langrisem chyli się ku końcowi i starszy z braci bliski jest powstrzymania młodszego i zwycięstwa, dzieje się coś niepojętego - Langris zaczyna emitować moc bardzo zbliżoną do many członków Oka Białej Nocy i jednym atakiem masakruje swojego mniej utalentowanego brata! I choć ostatecznie Asta, Luck oraz Magna blokują mu szansę zadania wykańczającego ciosu, młody dziedzic rodu Vaude'ów nie zamierza dawać za wygraną. W tym samym czasie cesarz magii podejmuje szokującą decyzję... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.04.2019

[anime] Black Clover 080: „Utalentowany młodszy brat kontra nieudolny...”

Już w najbliższy wtorek, 23 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 080. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Utalentowany młodszy brat kontra nieudolny starszy brat”. „Rozpoczyna się druga runda drugiego etapu, w której naprzeciwko siebie staje dwójka spadkobierców potężnego rodu szlacheckiego, Vaude'ów! Czy starszy, mniej zdolny brat zdoła przeciwstawić się potędze utalentowanego Langrisa? Jaka przeszłość łączy obu chłopców i kim jest tajemnicza osoba, o której w czasie turnieju wspomniał młodszy z braci? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.04.2019

[anime] Black Clover 079: „Senpai chuligan kontra umięśniony kurdupel”.

Już w najbliższy wtorek, 16 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 079. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Senpai chuligan kontra umięśniony kurdupel”. „Asta oraz Xerx wspólnymi siłami unieszkodliwiają członka klanu Vermillion, samozwańczo pięknego Kirscha! Jednak na drodze do kryształu wciąż stoją chuligan w okularach, Magna, a także nienawidząca mężczyzn wielka stopa, Sol! Czy drużyna aspirującego do tytułu cesarza magii młodego Czarnego Byka zdoła awansować do następnego etapu turnieju? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.04.2019

[anime] Black Clover 078: „Plebejska pułapka”.

Już w najbliższy wtorek, 9 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 078. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Plebejska pułapka”. „Po wspaniałym zwycięstwie Noelle nad swoim bratem, Solidem, dziewczyna zbiera zasłużone pochwały, również od tej najważniejszej dla niej osoby, Asty. Chwilę później rozpoczyna się druga runda, w której w pierwszym pojedynku mają zmierzyć się drużyny Asty oraz Magny! Czy młody Czarny Byk, Mimosa i ich tajemniczy kompan zdołają przeciwstawić się pięknej magii Kirscha?! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.04.2019

[anime] Nowe utwory przewodnie Black Clover!

Zapowiedziano nowy opening oraz ending - nowe utwory przewodnie zadebiutują 2 kwietnia wraz z odcinkiem 077. Piosenkę otwierającą epizody zatytułowaną „JUSTadICE” wykona piosenkarka Seiko Oumori, natomiast utwór zamykający, „Hana ga Saku Michi”, zaśpiewa wokalista The Charm Park. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 31.03.2019

[anime] Black Clover 077: „Zła krew”.

Już w najbliższy wtorek, 2 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 077. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zła krew”. „Po wspaniałym zwycięstwie kapitana Turkusowych Jeleni oraz jego zespołu w bój rusza drużyna K z Luckiem, Klausem oraz Puli w składzie! Czy roześmiany berserk z Czarnych Byków w połączeniu z drętwym okularnikiem i beztroską trzpiotką zdołają namieszać w turnieju i dostać się do Rycerzy Korony? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.03.2019

[anime] Black Clover 076: „Mag X”.

Już w najbliższy wtorek, 26 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 076. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Mag X”. „Po czterech pierwszych, niezwykle zaciętych i emocjonujących pojedynkach, przychodzi pora na walkę piątą. Jednak w jednej z drużyn, które mają się w niej zmierzyć, ma wystąpić mag o tajemniczym pseudonimie X. Tymczasem na miejsce turnieju przybywa kapitan Turkusowych Jeleni, Rill Boismortier... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.03.2019

[anime] Black Clover 075: „Zażarta walka”.

Już w najbliższy wtorek, 19 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 075. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zażarta walka”. „Po wspaniałym zwycięstwie drużyny Asty, Mimosy oraz tajemniczego Xerxa, na plac boju wychodzi Magna wraz ze swoją świtą – tytanicą Sol Marron z Błękitnych Róż, a także narcystycznym wicekapitanem Koralowych Pawii, Kirschem Vermillionem! Czy ta na pozór niepasująca do siebie drużyna zdoła zwyciężyć w swoim pojedynku i w kolejnej rundzie rzucić wyzwanie zespołowi głównego bohatera? Mą magią pięk... wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.03.2019

[anime] Black Clover 074: „Kwiat determinacji”.

Już w najbliższy wtorek, 12 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 074. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Kwiat determinacji”. „Rozpoczyna się egzamin rekrutacyjny do Rycerzy Korony, który ma wyłonić członków ekspedycji pacyfikacyjnej przeciwko Oku Białej Nocy. Już w premierowej walce pierwszej rundy do boju rusza drużyna Asty. Choć przeciwników mają twardych, to nie oni będą największym wrogiem w drodze do awansu... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.03.2019

[anime] Seiyuu i projekty dwóch nowych postaci! [spoilery]

Pojawiły się projekty dwóch nowych postaci, które pojawią się w nadchodzącym arcu, a także poznaliśmy aktorów głosowych, którzy wcielą się w ich rolę! Tajemniczego magicznego rycerza w masce zagra Hikaru Midorikawa (po lewej), natomiast w rolę Kirscha z rodu królewskiego Vermillionów wcieli się Daisuke Namikawa (po prawej). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.03.2019

[anime] Black Clover 073: „Egzamin rekrutacyjny do Rycerzy Korony”.

Już w najbliższy wtorek, 5 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 073. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Egzamin rekrutacyjny do Rycerzy Korony”. „Po powrocie z obozu treningowego Asta, Yuno i reszta magicznych rycerzy rozpoczynają przygotowania do egzaminu, który wyłoni kandydatów do Rycerzy Korony - elitarnej jednostki pacyfikacyjnej, której celem będzie zaatakowanie z zaskoczenia kryjkówi organizacji terrorystycznej, Oka Białej Nocy. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.02.2019

[anime] Black Clover 072: „Ognie świętego Elma”.

Już w najbliższy wtorek, 26 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 072. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ognie świętego Elma”. „Asta razem z Noelle, Yamim, Charlotte, Yunem oraz oddziałem Szkarłatnych Lwów docierają pod wulkan Yultim, gdzie mają odbyć trening w strefie wielkiej magii. Czy pozbawiony magii Czarny Byk zdoła przedrzeć się przez ten szalenie nieprzyjazny obszar i dotrzeć na szczyt góry, gdzie czeka na niego relaksująca kąpiel? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.02.2019

[anime] Co najmniej 102 odcinki pierwszej serii!

Oficjalnie potwierdzono, że 31 stycznia 2020 roku do sprzedaży trafi dziesiąte DVD z anime Black Clover, które będzie zawierać odcinki 91-102. Oznacza to, że czeka nas jeszcze ponad 30 odcinków przygód Asty i spółki, czyli poza sagą turniejową zostanie zekranizowany jeszcze jeden arc! Choć początkowo anime miało zamknąć się w 51 odcinkach, jego wielka popularność sprawiła, że wciąż jest wydawane i raczej na pierwszej serii się nie skończy. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 12.02.2019

[anime] Black Clover 071: „Niepokonana lwica bez korony”.

Już w najbliższy wtorek, 19 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 071. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Niepokonana lwica bez korony”. „Władca Królestwa Clover, Augustus Kira Clover XIII, ogłasza utworzenie elitarnej jednostki magicznych rycerzy, która miałaby przeprowadzić atak wyprzedzający na kryjówkę Oka Białej Nocy. Gdy wszyscy rycerze przygotowują się do egzaminu, Asta oraz Yuno wpadają na wydzierającą się na swoich ludzi gorącokrwistą kapitan Szkarłatnych Rycerzy, Mereoleonę Vermillion... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.02.2019

[anime] Black Clover 070: „Dwie nowe gwiazdy”.

Już w najbliższy wtorek, 12 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 070. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dwie nowe gwiazdy”. „Asta pędzi, ile tchu na uroczyste odczytanie wyników rywalizacji oddziałów Zakonu, na którym, poza cesarzem magii i królem, mają stawić się wszyscy kapitanowie, łącznie z nowymi dowódcami Purpurowych Orków oraz Szkarłatnych Lwów! Czy Czarne Byki zdołają odbić się od dna, czy też jak zawsze uplasują się na szarym końcu?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.02.2019

[anime] Junko Minagawa w roli Mereoleony Vermillion!

Wkrótce w anime pojawi się nowa postać kobieca, Mereoleona. W związku z tym ogłoszono, kto wcieli się w jej rolę - na seiyuu krewkiej damy wybrano znaną aktorkę głosową, Junko Minagawę. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.02.2019

[anime] Black Clover 069: „Melancholia cierniowej kobiety”.

Już w najbliższy wtorek, 5 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 069. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Melancholia cierniowej kobiety”. „Asta wystrzelony przez Yamiego wpada na wyjątkowo piękną kobietę, która jednocześnie kogoś mu przypomina. Gdy następnie zaleca się do niej pewien mężczyzna, amant zostaje zaatakowany przy pomocy magii cierni, takiej samej, jaką włada kapitan Błękitnych Róż, Charlotte Roselei...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.01.2019

[anime] Black Clover 068: „Yami i Kuba walczą na śmierć i życie”.

Już w najbliższy wtorek, 29 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 068. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Yami i Kuba walczą na śmierć i życie”. „Gdy po wyznaniu swoich uczuć Noelle niemagiczny członek Czarnych Byków, Asta, zostaje wysłany w powietrze, widzi z góry, jak kapitan Yami staje naprzeciwko dowódcy oddziału Modliszek, Kuby Rozpruwacza. Ich celem załatwienie dawnych porachunków, jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.01.2019

[anime] Black Clover 067: „Podwójna randka na festiwalu”.

Już w najbliższy wtorek, 22 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 067. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Podwójna randka na festiwalu”. „Czarne Byki udają się na Festiwal Gwiazd, na którym co roku ogłaszane są wyniki oddziałów Zakonu Magicznych Rycerzy i wybierany jest najlepszy z nich! Gdy Asta i Noelle docierają na miejsce, spotykają dawnych znajomych z Podwodnej Świątyni - Kahono i Kiato, którzy następnie zapraszają ich na podwójną randkę! Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.01.2019

[anime] Black Clover 066: „Sekret Oka Białej Nocy”.

Już w najbliższy wtorek, 15 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 066. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Sekret Oka Białej Nocy”. „Czarne Byki przepędzają spod Lasu Czarownic Oko Białej Nocy i od samej królowej dowiadują się o nich niespodziewanych rzeczy. Co takiego łączy tajemniczą grupę terrorystyczną ze starożytnym plemieniem elfów? Co jest ich głównym celem? I dlaczego zbierają magiczne kamienie? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.01.2019

[anime] Black Clover 065: „Wróciłam”.

Już za dwa tygodnie we wtorek, 8 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 065. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wróciłam”. „Dzięki przebudzeniu Vanessy udaje się oszukać przeznaczenie i ocalić wszystkich Czarnych Byków! Królowa Czarownic korzy się przed córką i zdradza swoim gościom pewną tajemnicę. Kim tak naprawdę jest Asta i czyją moc ma w swoim władaniu? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.12.2018

[anime] Black Clover 064: „Czerwona nić losu”.

Już w najbliższy wtorek, 25 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 064. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Czerwona nić losu”. „Asta zdobywa władzę nad drzemiącą w jego mieczu mocą i rozprawia się bez żadnego problemu z Ladrosem! Gdy na pole walki wkracza Królowa Czarownic i wydaje się, że wszyscy rozejdą się w zgodzie, potężna czarownica pokazuje swoją prawdziwą twarz! Czy Aście uda się oprzeć jej magii krwi? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.12.2018

[anime] Black Clover 063: „Nikt wyjątkowy”.

Już w najbliższy wtorek, 18 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 063. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nikt wyjątkowy”. „Gdy Ladros, który chwilę wcześniej praktycznie leżał na deskach, przejmuje potężną moc Fany, zyskuje nad Astą miażdżącą przewagę. Szybko spycha przeciwnika do rozpaczliwej obrony i gdy już ma zadać ostateczny cios, Królowa Czarownic budzi w młodym Czarnym Byku złowrogą moc! Kim tak naprawdę jest Asta?! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.12.2018

[anime] Black Clover 062: „Ci, którzy wzmacniają się nawzajem”.

Już w najbliższy wtorek, 11 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 062. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ci, którzy wzmacniają się nawzajem”. „Gdy Marsowi udaje się odzyskać ukochaną i wydaje się, że grupa magów Czarnych Byków może wracać do Królowej Czarownic, w cieniu drzew wyczuwają mroczną, przepełnioną żądzą krwi magię... Czy połączonym siłom magów Clover i Diamond uda się ocalić Królestwo Czarownic? Mą magię wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.12.2018

[anime] Niespodzianka, drugi odcinek specjalny!

Sprzężyłem się i przetłumaczyłem dla Was drugi odcinek specjalny, który wyszedł w tę niedzielę z okazji tegorocznej Jump Festy. Zapraszam do oglądania! Oczywiście jutro standardowo nowy odcinek serii podstawowej.

Dodano: 03.12.2018

[anime] Black Clover 061: „Ziemia obiecana”.

Już w najbliższy wtorek, 4 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 061. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ziemia obiecana”. „Mars niespodziewanie przechodzi na stronę Fanzella i razem z byłym nauczycielem wysyłają wroga na drugą stronę lasu, gdzie już czeka na nich Asta ze swoją antymagią! Jednakże czy niedawny przeciwnik głośnego przyjaciela Yuno zareaguje na jego widok tak samo entuzjastycznie, jak przywitał swojego dawnego mistrza? I czy Fana, która odzyskała Salamandrę, nie będzie chciała pokrzyżować im planów? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.11.2018

[anime] Black Clover 060: „Zadośćuczynienie uciekinierki”.

Już w najbliższy wtorek, 27 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 060. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zadośćuczynienie uciekinierki”. „Asta, Vanessa, Finral i Noelle pokonują potężnego ducha ognia, Salamandrę, i mają nienawistną Fanę jak na dłoni! Tymczasem z drugiej strony lasu rozpoczyna się walka wojsk generałów Królestwa Diamond ze swoim dawnym nauczycielem, Fanzellem... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.11.2018

[anime] Black Clover 059: „Płomienie nienawiści”.

Już w najbliższy wtorek, 20 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 059. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Płomienie nienawiści”. „Królowa czarownic leczy ręce Aście, dodatkowo je wzmacniając, za co ten obiecuje pomóc wiedźmom odeprzeć potężną nawałę wroga! Gdy chłopak ratuje młode adeptki magii z rąk czarnoksiężników Oka Białej Nocy, nieco dalej Fanzell wraz z rodziną obmyślają strategię walki z oddziałami armii Królestwa Diamond. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.11.2018

[anime] Black Clover 058: „Decyzja na polu bitwy”.

Już w najbliższy wtorek, 13 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 058. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Decyzja na polu bitwy”. „Czarne Byki razem z rodziną Fanzellów docierają do Lasu Czarownic, gdzie wita ich okrutna królowa. Gdy już ma rozpocząć się krwawa bitwa, na granicy państwa wiedźm pojawia się wroga Królestwu Clover grupa terrorystów, Oko Białej Nocy! Jak w tej trudnej sytuacji zachowają się postawieni pod ścianą intruzi oraz obywatelki napadniętego przez nich dziwnego kraju?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.11.2018

[anime] Znani aktorzy głosowi nowych postaci!

Ujawniono seiyuu dwóch nowych bohaterów z sagi Las Czarownic, która już w ten wtorek, wraz z 057. odcinkiem zadebiutuje w anime - Ladrosa zagra Takeshi Kusao, a z kolei w Królową Czarownic wcieli się Ryoko Gi (poniżej na zdjęciach). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 05.11.2018

[anime] Black Clover 057: „Infiltracja”.

Już w najbliższy wtorek, 6 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 057. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Infiltracja”. „By ratować ręce Asty, Czarne Byki postanawiają dostać się na teren Lasu Czarownic. Okazuje się, że to właśnie tam skierowała już wcześniej swoje kroki Vanessa. Jaki jest związek uwodzicielskiej kobiety z tajemniczym krajem wiedźm? Czy uda jej się pomóc przyjacielowi z oddziału?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.10.2018

[anime] Black Clover 056: „Człowiek zwany Fanzell, część 2”.

Już w najbliższy wtorek, 30 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 056. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Człowiek zwany Fanzell, część 2”. „Po niezwykłym spotkaniu w górach i wielu dniach treningu, Fanzell wyrusza na poszukiwania swojej rzekomo zmarłej narzeczonej, Dominy, a Asta wraca do wioski, by przygotować się do egzaminu na magicznego rycerza. Kiedy i w jakich okolicznościach ich ścieżki znowu się przetną? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.10.2018

[anime] Black Clover 055: „Człowiek zwany Fanzell, część 1”.

Już w najbliższy wtorek, 23 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 055. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Człowiek zwany Fanzell, część 1”. „Po tym, jak członkowie Czarnych Byków dowiadują się, że na ręce Asty rzucono klątwę i prawdopodobnie już nigdy nie będzie mógł ich używać, każdy postanawia poszukać sposobu, by przywrócić przyjacielowi nadzieję. Noelle udaje się do żyjącego na odludziu, tajemniczego mężczyzny... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.10.2018

[anime] Black Clover 054: „Nigdy więcej”.

Już w najbliższy wtorek, 16 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 054. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nigdy więcej”. „Po tym, jak Asta udaje się z kapitanem Yamim do najlepszego znachora w Clover, rozpoczyna się świętowanie - Czarne Byki dzięki kilku udanym i spektakularnym akcjom wyrównują swój stan gwiazdek na zero! Przyjaciele głośnego i zawsze pełnego optymizmu Asty nie zdają sobie jednak sprawy, jak straszliwą diagnozę chłopak usłyszał... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.10.2018

[anime] Black Clover 053: „Sekret skrywany pod maską”.

Już w najbliższy wtorek, 9 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 053. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Sekret skrywany pod maską”. „Po przybyciu do oblężonego miasta Yami rusza na szczyt ogromnego drzewa, by spotkać się z kapitanem Złotego Świtu. Kapitan Czarnych Byków wiedziony swym niezawodnym instynktem prosi sojusznika, by zdjął maskę. Jakie podejrzenia wlały w serce grubiańskiego maga mroku wątpliwość? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.10.2018

[anime] Black Clover 052: „Silniejszy zawsze wygrywa”.

Już w najbliższy wtorek, 2 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 052. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Silniejszy zawsze wygrywa”. „Ogromne wojsko Królestwa Diamond po przywództwem trójki Lśniących Generałów atakuje przygraniczne miasteczko Kiten. Na miejscu przypadkowo znajdują się magiczni rycerze z oddziału Złotego Świtu, którzy włączają się do walki. Na pomoc ruszają im Czarne Byki. Czy wspólnym siłom Clover uda się odeprzeć nawałę wroga? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.09.2018

[anime] Plakat zwiastujący nowy sezon!

Pojawiła się ilustracja zapowiadająca nadchodzący sezon Black Clover, prezentujemy go poniżej. Nowy rozdział w anime rozpocznie już w 51. odcinku saga Obrona Kiten, która poprzedzi arc Wiedźmi Las. Przypominam, że choć seria początkowo miała mieć 51 odcinków, w związku z dużą popularnością podjęto decyzję, by bez żadnych przerw kontynuować wydawanie anime. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 22.09.2018

[anime] Black Clover 051: „Dowód słuszności”.

Już w najbliższy wtorek, 25 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 051. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dowód słuszności”. „Czarne Byki wracają z podwodnej krainy i udają się na audiencję do cesarza, Juliusa Novachrono. Gdy wydaje się, że magiczni rycerze będą mieli chwilę odpoczynku, staje przed nimi kolejne wyzwanie - u wrót kraju czai się jeszcze bardziej przerażające niebezpieczeństwo - potężne siły odwiecznego wroga zbliżają się do Clover! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.09.2018

[anime] Black Clover 050: „Koniec bitwy, koniec rozpaczy”.

Już w najbliższy wtorek, 18 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 050. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Koniec bitwy, koniec rozpaczy”. „Yami, dzięki odwadze i poświęceniu podopiecznych, otrzymuje nowe zaklęcie, przy pomocy którego zabija członka Trzeciego Oka, Vetta! Choć Czarne Byki odnoszą zwycięstwo, tajemnicza grupa terrorystyczna Oka Białej Nocy wciąż działa i dalej knuje, jak zdobyć wszystkie magiczne kamienie. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.09.2018

[anime] Black Clover 049: „Poza granice”.

Już w najbliższy wtorek, 11 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 049. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Poza granice”. „Do bohaterów toczących zażarty bój z dziką bestią dołączają Charmy, Gauche oraz Gray! By pokonać potężnego członka Oka Białej Nocy, będą musieli przekroczyć swoje ograniczenia. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.09.2018

[anime] Anime Black Clover będzie kontynuowane!

Mimo że początkowo anime Black Clover zaplanowane zostało na 51 odcinków, ogromna popularność serii, również na Zachodzie, sprawiła, że postanowiono kontynuować wydawanie odcinków! Przy aktualnym tempie wydawania studio posiada materiał na około 50-100 odcinków, więc można spodziewać się, że anime będzie nadawane przez kolejny rok! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.09.2018

[anime] Black Clover 048: „Rozpacz kontra nadzieja”.

Już w najbliższy wtorek, 4 września o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 048. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Rozpacz kontra nadzieja”. „Na pole bitwy wkracza użytkowniczka magii nici, Vanessa, i na powrót wlewa w serca młodych magicznych rycerzy nadzieję. Ubezpieczany przez przyjaciół Asta rusza do walki z bestią z piekła rodem, Vettem! Jednak czy uda mu się przezwyciężyć moc mitycznej bestii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.08.2018

[anime] Black Clover 047: „Jedyna broń”.

Już w najbliższy wtorek, 28 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 047. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Jedyna broń”. „Gdy Vetto wchodzi w Tryb Mitycznej Bestii, wydaje się, że dla Noelle nie ma już ratunku! Jednak wtedy z ziemi podnosi się Asta, osłania przyjaciółkę i rozpoczyna się prawdziwe piekło! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.08.2018

[anime] Black Clover 046: „Przebudzenie”.

Już w najbliższy wtorek, 21 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 046. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przebudzenie”. „Gdy Vetto, jeden z liderów Oka Białej Nocy, bez problemu rozprawia się z Astą i wydaje się, że Czarne Byki pogrążą się w rozpaczy, do akcji wkracza Noelle i robi coś niewyobrażalnego... Czy młoda członkini rodziny królewskiej zdoła przeciwstawić się dzikiej nawale bestii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.08.2018

[anime] Black Clover 045: „Chłopak, który nie wiedział, kiedy odpuścić”.

Już w najbliższy wtorek, 14 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 045. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Chłopak, który nie wiedział, kiedy odpuścić”. „Połączone siły ognia i błyskawicy uderzyły ze zdwojoną siłą we wroga... Tymczasem Asta z bratem Kahono pełni niepokoju i motywacji zmierzali na pole walki. Czy Czarne Byki zdołają pokonać jednego z generałów Oka Białej Nocy? Jedno jest pewne – tanio skóry nie sprzedadzą! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.08.2018

[anime] Black Clover 044: „Naiwna kula ognia i nieokiełznany piorun”.

Już w najbliższy wtorek, 7 sierpnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 044. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Naiwna kula ognia i nieokiełznany piorun”. „Gdy wydawało się, że najgroźniejszym przeciwnikiem Czarnych Byków będzie syn Najwyższego Kapłana, a battle royale okaże się niewinną zabawą, na scenę wkroczyły krwiożercze bestie z Oka Białej Nocy! Czy nasi bohaterowie zdołają przeciwstawić się terrorystom? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.07.2018

[anime] Black Clover 043: „Battle royale w świątyni”.

Już w najbliższy wtorek, 31 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 043. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Battle royale w świątyni”. „Asta, Noelle i reszta Czarnych Byków w końcu dotarli do Podwodnej Świątyni, która nie okazała się być jednak mrocznym lochem, a rzeczywistą świątynią z zarządzającym nią poczciwym, acz nieco zwichrowanym staruszkiem. Celem odzyskania magicznego kamienia bohaterowie muszą wziąć udział w niewinnie zapowiadającym się, świątynnym battle royale, jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.07.2018

[anime] Black Clover 042: „Podwodna Świątynia”.

Już w najbliższy wtorek, 24 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 042. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Podwodna Świątynia”. „Noelle dzięki poznanej na plaży rówieśniczce uczy się nowego zaklęcia, którym ma zabrać do Podwodnej Świątyni grupę Czarnych Byków. Czy jednak uda się zrealizować misję bez przeszkód i zwinąć Oku Białej Nocy magiczny kamień sprzed nosa? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.07.2018

[anime] Black Clover 041: „Historia dorastania wodnej dziewczyny”.

Już w najbliższy wtorek, 17 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 041. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Historia dorastania wodnej dziewczyny”. „Czarne Byki przybywają do kurortu w Raquey, gdzie czeka już na nich kapitan Yami, który przeprowadził wcześniej śledztwo. Grupa za siedem dni, gdy księżyc znajdzie się w pełni, dzięki magii Noelle ma popłynąć do Podwodnej Świątyni. W międzyczasie Asta spotyka na plaży tajemniczą, śpiewającą dziewczynę... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.07.2018

[anime] Megumi Han dołącza do seiyuu Black Clover!

W anime rozpoczyna się właśnie nowa, prawdopodobnie ostatnia w pierwszej serii, saga - „Podwodna Świątynia”, w której pojawi się nowa, charakterystyczna postać żeńska (sprawdź na zdjęciu, spoiler). I, uwaga, zagra ją urocza Megumi Hen - która wcześniej wcieliła się między innymi w postać Gona z HunterxHunter! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 09.07.2018

[anime] Black Clover 040: „Legenda Czarnej Plaży”.

Już w najbliższy wtorek, 10 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 040. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Legenda Czarnej Plaży”. „By pokrzyżować plany Oku Białej Nocy i zwinąć im sprzed nosa jeden z kamieni magicznych, Czarne Byki na zlecenie cesarza magii mają udać się do jednej ze stref wielkiej magii – Podwodnej Świątyni! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.07.2018

[anime] Black Clover 039: „Trzylistne pozdrowienie”.

Już w najbliższy wtorek, 3 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 039. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Trzylistne pozdrowienie”. „Dzięki pomocy Asty i jego antymagii udaje się wydobyć informacje z dwójki schwytanych terrorystów. W końcu wychodzi na jaw, kto jest szpiegiem, który umożliwił Oku Białej Nocy inwazję na stolicę. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.06.2018

[anime] Black Clover 038: „Konferencja kapitanów”.

Już w najbliższy wtorek, 26 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 038. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Konferencja kapitanów”. „Kapitanom oddziałów oraz kilku innym rycerzom udaje się odeprzeć atak wroga i zmusić go do odwrotu. Mimo zwycięstwa, zagrożenie wciąż pozostaje. W międzyczasie Asta zostaje przeniesiony do kwatery głównej Zakonu Magicznych Rycerzy, by wykonać pewną misję... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.06.2018

[anime] Black Clover 037: „Ten, który urodził się bez magii”.

Już w najbliższy wtorek, 19 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 037. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ten, który urodził się bez magii”. „Gdy na pole bitwy wkraczają posiłki wroga, Raia, vetto i Fana, magiczni rycerze ponownie zostają przyciśnięci do muru. Władająca potężnymi magiami grupa Trzeciego Oka wydaje się zbyt silna dla Yamiego. Wtedy do jaskini wkraczają potężni sojusznicy... Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.06.2018

[anime] Black Clover 036: „Troje oczu”.

Już w najbliższy wtorek, 12 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 036. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Troje oczu”. „Gauche wzmocniony maną starej siostry zakonnej oraz dzieciaków z sierocińca wraca do jaskini i w ostatniej chwili odbija przytłaczający atak maga światła. Gdy wydaje się, że sytuacja jest opanowana i wystarczy zabrać przywódcę Oka Białej Nocy na przesłuchanie, na miejscu zjawiają się trzy tajemnicze postaci... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.06.2018

[anime] Black Clover 035: „Światło sprawiedliwości”.

Już w najbliższy wtorek, 5 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 035. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Światło sprawiedliwości”. „Zwalczyć ogień ogniem... W wydawać by się mogło szalonym umyśle Lichta narodziła się myśl zniszczenie Królestwa Clover i wzniesienia nowego, prawego kraju na jego zgliszczach. Jednak czy magiczni rycerze, z władającym magią mroku Yamim na czele, mu na to pozwolą? W końcu rozpoczyna się walka na całego w jaskini. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.05.2018

[anime] Znana data wydania gry Black Clover: Quartet Knights!

Pojawił się pierwszy zwiastun gry, która trafi do rąk fanów jeszcze w tym roku, 13 września: Black Clover „Quartet Knights”, można go obejrzeć w rozwinięciu newsa. Trailer przedstawia jedną z grywalnych postaci dostępnych w grze - Yuno. Inni ujawnieni do tej pory bohaterowie, którymi będziemy mogli zagrać, to: Asta, Yuno, Noelle Silva, Mimosa Vermillion, Gauche Adlai, Magna Swing, Luck Voltia, Yami Sukehiro, młody Yami Sukehiro, Vanessa Enoteca, a także zupełnie nowa postać, stworzona specjalnie na potrzeby gry: Karuna. Tytuł dostępny będzie na PC (poprzez Steam), a także PS4. Pozycja pozwoli graczom na kooperację w pojedynkach 4 na 4. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Dodano: 27.05.2018

[anime] Black Clover 034: „Magia światła kontra magia mroku”.

Już w najbliższy wtorek, 29 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 034. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Magia światła kontra magia mroku”. „Gdy wzmocniony magią Gauche'a Asta pokonuje błotnistą bestię oraz jej panią, nagle jaskinię rozświetla znajome światło. Przywódca Oka Białej Nocy ponownie wkracza na scenę! Czy odsiecz przybędzie na czas? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.05.2018

[anime] Black Clover 033: „By pewnego dnia komuś pomóc”.

Już w najbliższy wtorek, 22 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 033. odcinek anime Black Clover zatytułowany „By pewnego dnia komuś pomóc”. „Gdy Sally przemienia Baro w ogromną, pozbawioną świadomości błotną bestię, a Gauche zdroworozsądkowo postanawia ratować siebie i jego maleńką siostrzyczkę, Asta i stara zakonnica zostają postawieni pod ścianą - muszą sami ochronić grupę dzieci przed rozwścieczonym stworem oraz szalonym naukowcem. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.05.2018

[anime] Powstanie gra Black Clover na smartfony!

W tegorocznym, 22. numerze Weekly Shounen Jumpa ogłoszono, że powstaje gra mobilna inspirowana popularną mangą Yuuki Tabaty, Black Clover. Pozycja ma być zatytułowana Black Clover: Mugen no Kishidan i działać na iOS-ie oraz Androidzie. Tytuł ma być darmowy z opcją zakupu przedmiotów w grze. Producentem jest znane i cenione studio Bandai Namco Entertainment, więc można się spodziewać naprawdę rozsądnej realizacji projektu. Rozgrywka ma polegać na tworzeniu swojej drużyny z ulubionych bohaterów i obronie królestwa. A wybór będzie spory, bo do dyspozycji gracza będą nie tylko magiczni rycerze z zakonu rycerskiego Królestwa Clover, ale również członkowie armii Królestwa Diamond czy też złoczyńcy należący do Oka Białej Nocy. Pozycja ma zostać wydana jeszcze w tym roku. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 09.05.2018

[anime] Black Clover 032: „Trzy listki”.

Już w najbliższy wtorek, 15 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 032. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Trzy listki”. „Asta, Gauche oraz siostra zakonna ruszają na pomoc porwanym dzieciakom. Gdy docierają na miejsce, do jaskini w górach, rozpoczyna się walka z dwójką braci, którzy chcieli wykorzystać młodych mieszkańców miasteczka do pozyskiwania i sprzedaży many. Po długiej walce w końcu szala zwycięstwa przechyla się na korzyść magicznych rycerzy, jednakże wtedy na placu boju pojawia się ktoś niespodziewany...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.05.2018

[anime] Black Clover 031: „Pościg na śniegu”.

Już w najbliższy wtorek, 8 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 031. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Pościg na śniegu”. „Gdy Asta odwiedza Rebekę i zostaje u niej na noc, nagle z miasteczka znikają wszystkie dzieciaki. Do tego wszystko dzieje się w zimowej, śnieżnej scenerii, mimo że do zimy wciąż daleko. Świadkowie twierdzą, że na niebie widzieli tajemniczą marę... Czy Asta i Gauche podają sobie rękę i połączą siły, by ocalić małą Marie i resztę dzieciaków? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.05.2018

[anime] Black Clover 030: „Lustrzany Mag”.

Już w najbliższy wtorek, 1 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 030. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Lustrzany Mag”. „Gauche, gdy zbliżają się urodziny jego aniołka, Marie, udaje się na poszukiwania prezentów. W tym samym czasie Asta odwiedza Rebeccę, by pobawić się z jej rodzeństwem, i po wyczerpującym dniu zostaje u znajomej z randki grupowej na noc. Wtedy jednak dzieje się coś dziwnego - z nieba zaczyna padać biały puch...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.04.2018

[anime] Black Clover 029: „Ścieżka”.

Już w najbliższy wtorek, 24 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 029. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ścieżka”. „Asta po trudach misji w stolicy i uzyskaniu awansu w zaciszu gildii przygotowuje się do dalszej drogi w stronę tytułu cesarza magii. Ścieżka ta będzie długa i wyboista, a przeszkody na niej spotkane nie śniły się głównemu bohaterowi w najgorszych snach! Jaki sekret skrywa grimoire młodocianego krzykacza? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.04.2018

[anime] Black Clover 028: „Wybranka serca”.

Już w najbliższy wtorek, 17 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 028. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wybranka serca”. „Po tym, jak Asta za swą postawę podczas inwazji na stolicę otrzymuje awans, mistrz gildii przyznaje mu kilka dni wolnego. Młody Byk wykorzystuje ten czas, by za namową Finrala udać się na randkę grupową. Z kim spotka się główny bohater i jak na tę sytuację zareaguje Noelle?!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.04.2018

[anime] Black Clover 027: „Światło”.

Już w najbliższy wtorek, 10 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 027. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Światło”. „Grupa terrorystów, Demoniczne Oko Białej Nocy, porywa Astę i ucieka do swojej kryjówki, gdzie ma dojść do spotkania z ich tajemniczym Panem. Na miejscu jednak nieoczekiwanie zjawia się cesarz magii, Julius Novachrono, który bez problemu radzi sobie z potężnymi magami. Jednakże gdy on i Asta szykują się do powrotu do stolicy, dochodzi do rozbłysku oślepiającego, jakby nie z tej ziemi, światła...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.04.2018

[anime] Minami Tsuda zagra Sally!

Producent anime Black Clover podał w dniu wczorajszym informację o aktorce głosowej, która wcieli się w postać szalonego naukowca z pierwszej serii Black Clover. Sally, bo takie imię nosi owa bohaterka, zostanie zagrana przez uroczą Minami Tsudę! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.04.2018

[anime] Black Clover 026: „Zranione bestie”.

Już w najbliższy wtorek, 3 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 026. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zranione bestie”. „Gdy wydaje się, że sytuacja jest opanowana i uda się odciąć drogę ucieczki Radesowi, na polu walki zjawia się grupa zakapturzonych postaci. I choć Asta i Leopold niczym zranione, przyparte do muru bestie rzucają się na wroga... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.03.2018

[anime] Black Clover 025: „Przeciwności losu”.

Już w najbliższy wtorek, 27 marca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 025. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przeciwności losu”. „Yuno, któremu dzięki niezamierzonej pomocy użytkowniczki magii przeklętego popiołu udaje się porozumieć ze swoim duszkiem wiatru, Bell, w końcu pokonuje swoją przeciwniczkę. W tym samym czasie przed Astą zjawia się mózg całego projektu, a także, ku radości Leopolda, wraca Fugeoleon, jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.03.2018

[anime] Nowy plakat promujący anime!

Pierwsza seria anime, która została zapowiedziana na 51. odcinków, nieuchronnie zbliża się do półmetka. W związku z tym oraz nadchodzącymi nowymi, ekscytującymi wydarzeniami w anime wydany został nowy plakat promujący, który możecie zobaczyć poniżej. Wnioskując z przedstawionych na nim postaci, akcja w drugiej części premierowej serii przyspieszy, a i całkiem możliwa jest ekranizacja powieści light-novel Black Clover! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.03.2018

[anime] Black Clover 024: „Blackout”.

Już w najbliższy wtorek, 20 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 024. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Blackout”. „Gdy wydawało się, że szturm na Królestwo Clover został opanowany i wykończenie niedobitków wroga to tylko formalność, nad stolicą zamajaczyła tajemnicza sylwetka i wszyscy najpotężniejsi magiczni rycerze nagle zniknęli, jakby zapadli się pod ziemię! Jak się miało później okazać, był to tylko początek koszmaru mieszkańców przyzamkowego miasteczka... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.03.2018

[anime] Black Clover 023: „Szkarłatny Lew”.

Już w najbliższy wtorek, 13 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 023. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Szkarłatny Lew”. „Gdy Asta toczy zacięty bój z Radesem, dołącza do niego sam kapitan oddziału Szkarłatnych Lwów, Fuegoleon! W tym samym czasie Noelle razem z Leopoldem stają w szranki z jednym z chowańców mrocznego maga! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.03.2018

[anime] Black Clover 022: „Dziki taniec magii”.

Już w najbliższy wtorek, 6 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 022. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dziki taniec magii”. „Gdy niczego nieświadomi magicznie rycerze w najlepsze świętują na zamku, do stolicy niezauważeni, omijając magiczną barierę dostają się tajemniczy magowie. Rozpoczyna się atak, stolica staje w ogniu. Czy połączone siły oddziałów Zakonu zdołają odeprzeć żądnego zemsty, gotowego na wszystko przeciwnika? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.02.2018

[anime] Black Clover 021: „Stolica w ogniu”.

Już w najbliższy wtorek, 27 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 021. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Stolica w ogniu”. „Asta, Noelle, Mimosa i Yuno udają się do stolicy, by złożyć raport, a następnie zostają zaproszeni na uroczystość odznaczenia najlepszych magicznych rycerzy. Tam spotykają się z wrogością elity oddziałów zakonu. Nie zdają sobie jednak jeszcze sprawy, że niebawem będą zmuszeni odsunąć spory na bok, bo u wrót królestwa czai się mroczny cień pragnący zgładzić wszystkich rycerzy... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.02.2018

[anime] Black Clover 020: „Zebranie w stolicy”.

Już w najbliższy wtorek, 20 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 020. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zebranie w stolicy”. „Po zdobyciu lochów Yuno i Asta, z bagażem nowych, tajemniczych mocy, wracają do kwater swoich oddziałów. Niedługo potem udają się do pałacu zdać raport. Co takiego powie im najsilniejszy mag w królestwie, cesarz magii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.02.2018

[anime] Black Clover 019: „Zniszczenie i wybawienie”.

Już w najbliższy wtorek, 13 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 019. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zniszczenie i wybawienie”. „Asta zdobywa nowy miecz, w tajemniczy sposób pożycza moc Noelle i pokonuje władający dwiema naturami owoc eksperymentów Królestwa Diamond, Marsa! Niestety w wyniku ataku ponosi poważne obrażenia. Na dokładkę lochy nagle zaczynają się walić... Czy nasi bohaterowie zdołają wydostać się na zewnątrz, nim będzie za późno? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.02.2018

[anime] Black Clover 018: „Wspomnienia o tobie”.

Już w najbliższy wtorek, 6 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 018. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wspomnienia o tobie”. „Czarne Byki oraz Złoty Świt wspólnymi siłami pokonują sekretną broń Królestwa Diamond, Marsa, i razem wkraczają do komnaty skarbów! Jakie starożytne artefakty i zaklęcia znajdą młodzi adepci sztuki magii w tajemniczych lochach? Czy to już koniec ich problemów, a może wewnątrz czekają na nich jeszcze niebezpieczniejsze pułapki i wrogowie? Jaka przeszłość łączy pochodzące z rodziny królewskiej kuzynki, Noelle oraz Mimosę? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.01.2018

[anime] Black Clover 017: „Niszczyciel”.

Już w najbliższy wtorek, 30 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 017. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Niszczyciel”. „Asta i Yuno, którzy w dzieciństwie złożyli sobie obietnicę, że wszystkich zdobytych przyjaciół będą traktować jak rodzinę, stają do walki ramię w ramię ze swoimi nowymi braćmi i siostrami! Czy zdołają pokonać niewiarygodnie silnych przeciwników z Królestwa Diamond? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.01.2018

[anime] Black Clover 016: „Przyjaciele”.

Już w najbliższy wtorek, 23 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 016. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przyjaciele”. „Drużyna Yuno wyprzedza Czarne Byki i jako pierwsza dociera do wrót skarbca, gdzie jednak Mimosa zostaje raniona przez potężnego maga diamentów. W tym samym czasie Luck toczy ciężki bój z magią otchłani Lotosa. Czy dwaj rywale zdołają zdobyć dungeon i przybliżyć się do tytułu cesarza magii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.01.2018

[anime] Black Clover 015: „Diamentowy Mag”.

Już w najbliższy wtorek, 16 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 015. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Diamentowy Mag”. „Asta, Noelle oraz Luck docierają do lochu, gdzie następnie zostają rozdzieleni. Gdy urocza szlachcianka oraz próbujący ją ratować niemagiczny przyszły cesarz magii wpadają w pułapkę, zjawia się najmniej oczekiwana osoba... Jak zakończy się przygoda w tym niebezpiecznym labiryncie? Czy młodym adeptom magii uda się znaleźć potężne zaklęcia oraz artefakty? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.01.2018

[anime] Nadchodzą nowe utwory przewodnie!

Już w najbliższym odcinku, 9 stycznia, w anime zadebiutują nowe utwory przewodnie - opening zatytułowany „PAiNT it BLACK” wykona girlsband BiSH (zdjęcie po lewej), natomiast ending „Amazing Dreams” zaśpiewa kapela SWANKY DANK. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.01.2018

[anime] Black Clover 014: „Lochy”.

Już za dwa tygodnie we wtorek, 9 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 014. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Lochy”. „Niedługo po tym, jak w Królestwie Clover zostaje wykryta anomalia, do Czarnych Byków dociera zlecenie zbadania lochów. Misję otrzymuje Asta, który razem z Noelle oraz Luckiem mają zająć się eksploracją owego tajemniczego dungeonu. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.12.2017

[anime] Black Clover 013: „Oczami cesarza magii, ciąg dalszy”.

Już w najbliższy wtorek, 26 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 013. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Oczami cesarza magii, ciąg dalszy”. „Dwudziesty ósmy cesarz magii, Julius Novachrono, wielki fanatyk magii, kontynuuje swoją podróż w poszukiwaniu nowych czarów i zaklęć. Tym razem zainteresował go Yuno, który razem z drugą rekrutką oddziału Złotego Świtu, Mimosą Vermillion, ochrania udającego się na studia do Królestwa Heart Salima de Hapshassa...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.12.2017

[anime] Black Clover 012: „Oczami cesarza magii”.

Już w najbliższy wtorek, 19 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 012. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Oczami cesarza magii”. „Asta, Noelle oraz Vanessa udają się do miasteczka zamkowego, gdzie są świadkami przestępstwa - kieszonkowiec kradnie obrotnej babulince worek z pieniędzmi. Chłopiec z wioski Hage bez wahania rusza za złodziejaszkiem i choć nie zdaje sobie z tego sprawy, wydarzenie to będzie miało wielki wpływ na jego przyszłość... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.12.2017

[anime] Black Clover 011: „Pewnego dnia w miasteczku zamkowym”.

Już w najbliższy wtorek, 12 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 011. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Pewnego dnia w miasteczku zamkowym”. „Po zwycięstwie w wiosce Saussy i zdobyciu nagrody dla gildii, grupka przyjaciół z Czarnych Byków udaje się do miasteczka zamkowego, by się rozerwać. Gdy Asta kupuje na czarnym rynku pamiątkę, zostaje napadnięty przez tajemniczego mężczyznę. Wtedy nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że jest obserwowany. Obserwowany przez niezwykłą, wysoko postawioną osobistość! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.12.2017

[anime] Black Clover 010: „Ci, którzy chronią”.

Już w najbliższy wtorek, 5 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 010. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ci, którzy chronią”. „Asta, Noelle i Magna docierają do wioski Saussy, gdzie zostają zaatakowani przez grupę potężnych magów lodu i mgły. Gdy młodzi członkowie Czarnych Byków zostają postawieni pod ścianą, nagle swą potężną moc uaktywnia wzgardzana członkini rodziny królewskiej... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.11.2017

[anime] Black Clover 009: „Bestia”.

Już w najbliższy wtorek, 28 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 009. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Bestia”. „Asta, Noelle udają się na miotle Magny do wioski Saussy, by pozbyć się uprzykrzającego mieszkańcom życie stada dzików. Jednakże na miejscu okazuje się, że mają o wiele poważniejszy problem do rozwiązania - na ich drodze staje potężny mag! Czy świeżo upieczonym Czarnym Bykom uda się uchronić wioskę przed budzącym grozę niebezpieczeństwem? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.11.2017

[anime] Black Clover 008: „Nadchodzi pierwsza misja”.

Już w najbliższy wtorek, 21 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 008. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nadchodzi pierwsza misja”. „Asta odkrywa sekret członkini rodziny królewskiej, Noelle, a następnie ratuje ją z opresji. Czy dwójka nowych rekrutów Czarnych Byków, których łączy równie trudna przeszłość, znajdzie wspólny język i wspólnie ruszy ku realizacji swoich marzeń? Możliwe, że kiedyś, bo teraz czeka ich codzienne życie przeplatane misjami w absolutnie najgorszym z wszystkich oddziałów Zakonu! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.11.2017

[anime] Black Clover 007: „Drugi rekrut”.

Już w najbliższy wtorek, 14 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 007. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Drugi rekrut”. „Asta przechodzi rytuał inicjujący i zostaje zaakceptowany przez członków Czarnych Byków. Jednak czy przez wszystkich? Okazuje się bowiem, że w tym roku do niesławnego oddziału dołączył jeszcze jeden nowy rekrut... a konkretnie to rekrutka! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.11.2017

[anime] Potwierdzono 51 odcinków pierwszej serii!

W końcu znamy oficjalne dane odnośnie długości pierwszej serii Black Clover - anime ma zostać wydane na pięciu nośnikach, po 9-12 odcinków na każdym, i liczyć sobie w sumie 51 odcinków, więc można założyć, że ostatnie z nich wydane zostaną jesienią 2018 roku. Potwierdzono również, że w serii pojawią się cztery openingi oraz tyle samo endingów. Na razie nie wiadomo jednak, czy seria będzie później kontynuowana, jednakże manga wciąż jest wydawana i ma w tej chwili ponad 100 rozdziałów, więc można założyć, że po dłuższej przerwie anime wróci w drugiej serii i będziemy mogli dalej cieszyć się przygodami Yuno i Asty. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.11.2017

[anime] Black Clover 006: „Czarne Byki”.

Już w najbliższy wtorek, 7 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 006. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Czarne Byki”. „Asta i Yuno w końcu wykonują pierwszy krok na drodze do tytułu cesarza magii - dostają się do Zakonu Magicznych Rycerzy. Mimo tego, jak zawsze zresztą, znajdują się na dwóch biegunach - Yuno w poważanym i cenionym Złotym Świcie, natomiast Asta w szalonych i nieprzewidywalnych Czarnych Bykach. Czy Asta znajdzie wspólny język z dziwakami z najgorszego oddziału w całym zakonie?! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.10.2017

[anime] Black Clover 005: „Droga do tytułu cesarza magii”.

Już w najbliższy wtorek, 31 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 005. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Droga do tytułu cesarza magii”. „Asta pokonuje Sekke Bronzazzę, jednakże żałosne wyniki z wcześniejszych testów sprawiają, że wciąż nie jest pewny przyjęcia do Zakonu Magicznych Rycerzy. Co wymyśli młody mag z wioski Hege i czy jego przyjaciel, Yuno, dopełni formalności, by razem mogli wykonać kolejny krok w stronę tronu cesarza magii?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.10.2017

[anime] Black Clover 004: „Egzamin na magicznego rycerza”.

Już w najbliższy wtorek, 24 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 004. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Egzamin na magicznego rycerza”. „Po długiej i niełatwej podróży nasi bohaterowie w końcu dotarli do stolicy Królestwa Clover. Egzamin na magicznego rycerza już na nich czekał! Jednak wtedy jeszcze nie wiedzieli, z jak potężnymi i okrutnymi przeciwnikami przyjdzie im się zmierzyć.... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.10.2017

[anime] Black Clover 003: „Do stolicy Królestwa Clover!”.

Już w najbliższy wtorek, 17 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 003. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Do stolicy Królestwa Clover!”. „Yuno i Asta, po zdobyciu swoich grimoire'ów i przygodzie ze złodziejem, zamierzają udać się do stolicy Królestwa Clover, by podejść do egzaminu na magicznego rycerza. Jednak czy ich podróż przebiegnie bez żadnych przeszkód? Czy zdołają wykonać kolejny krok w drodze do spełnienia marzeń?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.10.2017

[anime] Black Clover 002: „Przysięga dwóch chłopców”.

Już w najbliższy wtorek, 10 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 002. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przysięga dwóch chłopców”. „Aście w końcu udaje się zdobyć swój grimoire i razem z Yuno ruszają na egzamin rekrutacyjny do zakonu magicznych rycerzy. W końcu mają szansę zrealizować marzenie, do którego obiecali sobie dążyć dawno temu, gdy byli jeszcze mali. Co takiego wydarzyło się przed laty, że Yuno z dnia na dzień zmienił się z beksy w dojrzałego mężczyznę, a Asta zaczął dzień w dzień wracać do domu brudny i poobijany? Dlaczego chłopcy tak bardzo pragną zostać Cesarzem Magii?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.10.2017

[anime] Black Clover 001: „Asta i Yuno”.

Już w najbliższy wtorek, 3 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 001. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Asta i Yuno”. „Asta to młody chłopiec, który marzy o zostaniu najsilniejszym magiem w królestwie. Jest tylko jeden mały problem - młodziak nie potrafi używać żadnej magii! Okazuje się jednak, że ma więcej szczęścia niż rozumu - otrzymuje niesamowicie rzadki grymuar pięciolistnej koniczyny, który udostępnia mu moc antymagiczną! Czy ktoś, kto nie potrafi używać mocy magicznej może zostać Cesarzem Magii? Jedno jest pewne - nasz bohater nigdy się nie podda!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.10.2017

[anime] Zwiastun z utworem przewodnim z anime!

Pojawił się zwiastun serii telewizyjnej Black Clover, w którego tle możemy usłyszeć piosenkę z openingu, „Haruka Mirai” w wykonaniu Kankaku Piero. Na pierwszy rzut oka oprawa dźwiękowa i animacja robią bardzo dobre wrażenie, pozostaje nam wyczekiwać z niecierpliwością październikowej premiery! Zapraszam do komentowania i udostępniania na Facebooku!

Dodano: 11.09.2017

[anime] Znani wykonawcy utworów przewodnich!

Premiera coraz bliżej, napięcie rośnie, pojawia się coraz więcej szczegółów technicznych dotyczących serii telewizyjnej Black Clover. Wiadomo już, kto wykona pierwsze utwory przewodnie do serii - opening zatytułowany „Haruka Mirai” przygotuje czteroosobowa kapela Kankaku Piero, z kolei ending zaśpiewa duet Itowokashi - utwór piosenki końcowej to „Aoi Honou”. Zapraszam do komentowania!

Dodano: 11.09.2017

[anime] Nowy plakat oraz projekty trzech kolejnych postaci!

Pojawiła się kolejna, nastrojowa ilustracja, która ma za zadanie promować zbliżającą się wielkimi krokami (premiera już 3 października we wtorek!) serię telewizyjną, możecie ją zobaczyć poniżej. Co więcej, udostępniono projekty trzech kolejnych postaci: Ojca zagra Kazuki Nakao, siostrze Lily głosu użyczy Miyu Kubota, a w Sekke Bronzazzę wcieli się Ryota Ohsaka.

Dodano: 04.09.2017

[anime] Znana data premiery anime Black Clover!

Pierwszy odcinek już bardzo blisko! Japońska premiera adaptacji mangi Yuuki Tabaty, Black Clover, przedstawiającej losy młodego maga, Asty, zapowiedziana została na 3 października 2017 roku! Odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 18:25 czasu lokalnego (11:25 w Polsce). Tłumaczenie wykona dla Was Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, polska wersja będzie pojawiać się na stronie we wtorkowe popołudnia. Serdecznia zapraszamy i zachęcamy do promowania strony!

Dodano: 24.08.2017

[anime] Kolejne postaci ujawnione!

W poniedziałek studio odpowiedzialne za produkcję anime Black Clover opublikowało kolejne projekty postaci, można je zobaczyć poniżej. W nawiasach aktorzy głosowi grający poszczególnych bohaterów.

Julius Nova Chrono (Toshiyuki Morikawa)


Fuegoleon Vermilion (Katsuyuki Konishi)


Nozel Silva (Kousuke Toriumi)


Kuba Rozpruwacz (Daisuke Namikawa)


Charlotte Roselei (Yu Kobayashi)


Klaus Lunettes (Takuma Terashima)


Mimosa Vermilion (Asuka Nishi)


William Vangeance (Daisuke Ono)

Dodano: 21.08.2017

[anime] Projekty postaci ujawnione!

Październikowa premiera pierwszej serii coraz bliżej, emocje rosną z każdą chwilą, pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzącym anime. Wczoraj studio przekazało do wiadomości publicznej seiyuu, którzy będą odpowiadać za głosy większości postaci, a także ujawniło projekty bohaterów. Zapraszam do oglądania poniżej.

Asta (głosu użyczy Gokuto Kajiwara)


Charmy Pappitson (Kiyono Yasuno)


Yuno (Nobunaga Shimazaki)


Yami Sukehiro (Junichi Suwabe)


Vanessa Enoteca (Nana Mizuki)


Noelle Silva (Kana Yuuki)


Magna Swing (Genki Muro)


Luck Voltia (Ayumu Murase)


Grey (chwilowo brak danych)


Gordon Agrippa (Kenichirou Matsuda)


Gauch Adlai (Satoshi Hino)


Finral Roulacase (Jun Fukuyama)


Dodano: 07.08.2017

[anime] Black Clover - nadchodzi godny następca Naruto?

Black Clover to anime studia Pierrot na podstawie mangi fantasy autorstwa Yuuki Tabaty. Seria przedstawia losy młodego chłopca, Asty, który marzy o zostaniu najsilniejszym magiem w królestwie. Jest tylko jeden problem - młodziak nie potrafi używać żadnej magii! Okazuje się jednak, że ma więcej szczęścia niż rozumu - otrzymuje niesamowicie rzadki grymuar pięciolistnej koniczyny, który udostępnia mu moc antymagiczną! Czy ktoś, kto nie potrafi używać mocy magicznej może zostać Cesarzem Magii? Jedno jest pewne - nasz bohater nigdy się nie podda! Premiera będzie miała miejsce już w październiku 2017 roku, liczba odcinków na razie nie jest znana, jednakże biorąc pod uwagę, że do tej pory ukazało się ponad 100 rozdziałów mangi, seria powinna zostać co najmniej kilkudziesięcioodcinkowym tasiemcem. Tłumaczeniem zajmie się należący do naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, Rozczochrany. Zapraszamy!

Dodano: 01.08.2017
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, mgyuutto, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.