Archiwum wiadomości dotyczących anime i mangi Black Clover

[anime] Black Clover 040: „Legenda Czarnej Plaży”.

Już w najbliższy wtorek, 10 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 040. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Legenda Czarnej Plaży”. „By pokrzyżować plany Oku Białej Nocy i zwinąć im sprzed nosa jeden z kamieni magicznych, Czarne Byki na zlecenie cesarza magii mają udać się do jednej ze stref wielkiej magii – Podwodnej Świątyni! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.07.2018

[anime] Black Clover 039: „Trzylistne pozdrowienie”.

Już w najbliższy wtorek, 3 lipca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 039. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Trzylistne pozdrowienie”. „Dzięki pomocy Asty i jego antymagii udaje się wydobyć informacje z dwójki schwytanych terrorystów. W końcu wychodzi na jaw, kto jest szpiegiem, który umożliwił Oku Białej Nocy inwazję na stolicę. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.06.2018

[anime] Black Clover 038: „Konferencja kapitanów”.

Już w najbliższy wtorek, 26 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 038. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Konferencja kapitanów”. „Kapitanom oddziałów oraz kilku innym rycerzom udaje się odeprzeć atak wroga i zmusić go do odwrotu. Mimo zwycięstwa, zagrożenie wciąż pozostaje. W międzyczasie Asta zostaje przeniesiony do kwatery głównej Zakonu Magicznych Rycerzy, by wykonać pewną misję... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.06.2018

[anime] Black Clover 037: „Ten, który urodził się bez magii”.

Już w najbliższy wtorek, 19 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 037. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ten, który urodził się bez magii”. „Gdy na pole bitwy wkraczają posiłki wroga, Raia, vetto i Fana, magiczni rycerze ponownie zostają przyciśnięci do muru. Władająca potężnymi magiami grupa Trzeciego Oka wydaje się zbyt silna dla Yamiego. Wtedy do jaskini wkraczają potężni sojusznicy... Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.06.2018

[anime] Black Clover 036: „Troje oczu”.

Już w najbliższy wtorek, 12 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 036. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Troje oczu”. „Gauche wzmocniony maną starej siostry zakonnej oraz dzieciaków z sierocińca wraca do jaskini i w ostatniej chwili odbija przytłaczający atak maga światła. Gdy wydaje się, że sytuacja jest opanowana i wystarczy zabrać przywódcę Oka Białej Nocy na przesłuchanie, na miejscu zjawiają się trzy tajemnicze postaci... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.06.2018

[anime] Black Clover 035: „Światło sprawiedliwości”.

Już w najbliższy wtorek, 5 czerwca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 035. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Światło sprawiedliwości”. „Zwalczyć ogień ogniem... W wydawać by się mogło szalonym umyśle Lichta narodziła się myśl zniszczenie Królestwa Clover i wzniesienia nowego, prawego kraju na jego zgliszczach. Jednak czy magiczni rycerze, z władającym magią mroku Yamim na czele, mu na to pozwolą? W końcu rozpoczyna się walka na całego w jaskini. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.05.2018

[anime] Znana data wydania gry Black Clover: Quartet Knights!

Pojawił się pierwszy zwiastun gry, która trafi do rąk fanów jeszcze w tym roku, 13 września: Black Clover „Quartet Knights”, można go obejrzeć w rozwinięciu newsa. Trailer przedstawia jedną z grywalnych postaci dostępnych w grze - Yuno. Inni ujawnieni do tej pory bohaterowie, którymi będziemy mogli zagrać, to: Asta, Yuno, Noelle Silva, Mimosa Vermillion, Gauche Adlai, Magna Swing, Luck Voltia, Yami Sukehiro, młody Yami Sukehiro, Vanessa Enoteca, a także zupełnie nowa postać, stworzona specjalnie na potrzeby gry: Karuna. Tytuł dostępny będzie na PC (poprzez Steam), a także PS4. Pozycja pozwoli graczom na kooperację w pojedynkach 4 na 4. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Dodano: 27.05.2018

[anime] Black Clover 034: „Magia światła kontra magia mroku”.

Już w najbliższy wtorek, 29 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 034. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Magia światła kontra magia mroku”. „Gdy wzmocniony magią Gauche'a Asta pokonuje błotnistą bestię oraz jej panią, nagle jaskinię rozświetla znajome światło. Przywódca Oka Białej Nocy ponownie wkracza na scenę! Czy odsiecz przybędzie na czas? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.05.2018

[anime] Black Clover 033: „By pewnego dnia komuś pomóc”.

Już w najbliższy wtorek, 22 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 033. odcinek anime Black Clover zatytułowany „By pewnego dnia komuś pomóc”. „Gdy Sally przemienia Baro w ogromną, pozbawioną świadomości błotną bestię, a Gauche zdroworozsądkowo postanawia ratować siebie i jego maleńką siostrzyczkę, Asta i stara zakonnica zostają postawieni pod ścianą - muszą sami ochronić grupę dzieci przed rozwścieczonym stworem oraz szalonym naukowcem. Jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.05.2018

[anime] Powstanie gra Black Clover na smartfony!

W tegorocznym, 22. numerze Weekly Shounen Jumpa ogłoszono, że powstaje gra mobilna inspirowana popularną mangą Yuuki Tabaty, Black Clover. Pozycja ma być zatytułowana Black Clover: Mugen no Kishidan i działać na iOS-ie oraz Androidzie. Tytuł ma być darmowy z opcją zakupu przedmiotów w grze. Producentem jest znane i cenione studio Bandai Namco Entertainment, więc można się spodziewać naprawdę rozsądnej realizacji projektu. Rozgrywka ma polegać na tworzeniu swojej drużyny z ulubionych bohaterów i obronie królestwa. A wybór będzie spory, bo do dyspozycji gracza będą nie tylko magiczni rycerze z zakonu rycerskiego Królestwa Clover, ale również członkowie armii Królestwa Diamond czy też złoczyńcy należący do Oka Białej Nocy. Pozycja ma zostać wydana jeszcze w tym roku. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 09.05.2018

[anime] Black Clover 032: „Trzy listki”.

Już w najbliższy wtorek, 15 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 032. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Trzy listki”. „Asta, Gauche oraz siostra zakonna ruszają na pomoc porwanym dzieciakom. Gdy docierają na miejsce, do jaskini w górach, rozpoczyna się walka z dwójką braci, którzy chcieli wykorzystać młodych mieszkańców miasteczka do pozyskiwania i sprzedaży many. Po długiej walce w końcu szala zwycięstwa przechyla się na korzyść magicznych rycerzy, jednakże wtedy na placu boju pojawia się ktoś niespodziewany...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.05.2018

[anime] Black Clover 031: „Pościg na śniegu”.

Już w najbliższy wtorek, 8 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 031. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Pościg na śniegu”. „Gdy Asta odwiedza Rebekę i zostaje u niej na noc, nagle z miasteczka znikają wszystkie dzieciaki. Do tego wszystko dzieje się w zimowej, śnieżnej scenerii, mimo że do zimy wciąż daleko. Świadkowie twierdzą, że na niebie widzieli tajemniczą marę... Czy Asta i Gauche podają sobie rękę i połączą siły, by ocalić małą Marie i resztę dzieciaków? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.05.2018

[anime] Black Clover 030: „Lustrzany Mag”.

Już w najbliższy wtorek, 1 maja o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 030. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Lustrzany Mag”. „Gauche, gdy zbliżają się urodziny jego aniołka, Marie, udaje się na poszukiwania prezentów. W tym samym czasie Asta odwiedza Rebeccę, by pobawić się z jej rodzeństwem, i po wyczerpującym dniu zostaje u znajomej z randki grupowej na noc. Wtedy jednak dzieje się coś dziwnego - z nieba zaczyna padać biały puch...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.04.2018

[anime] Black Clover 029: „Ścieżka”.

Już w najbliższy wtorek, 24 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 029. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ścieżka”. „Asta po trudach misji w stolicy i uzyskaniu awansu w zaciszu gildii przygotowuje się do dalszej drogi w stronę tytułu cesarza magii. Ścieżka ta będzie długa i wyboista, a przeszkody na niej spotkane nie śniły się głównemu bohaterowi w najgorszych snach! Jaki sekret skrywa grimoire młodocianego krzykacza? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.04.2018

[anime] Black Clover 028: „Wybranka serca”.

Już w najbliższy wtorek, 17 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 028. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wybranka serca”. „Po tym, jak Asta za swą postawę podczas inwazji na stolicę otrzymuje awans, mistrz gildii przyznaje mu kilka dni wolnego. Młody Byk wykorzystuje ten czas, by za namową Finrala udać się na randkę grupową. Z kim spotka się główny bohater i jak na tę sytuację zareaguje Noelle?!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.04.2018

[anime] Black Clover 027: „Światło”.

Już w najbliższy wtorek, 10 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 027. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Światło”. „Grupa terrorystów, Demoniczne Oko Białej Nocy, porywa Astę i ucieka do swojej kryjówki, gdzie ma dojść do spotkania z ich tajemniczym Panem. Na miejscu jednak nieoczekiwanie zjawia się cesarz magii, Julius Novachrono, który bez problemu radzi sobie z potężnymi magami. Jednakże gdy on i Asta szykują się do powrotu do stolicy, dochodzi do rozbłysku oślepiającego, jakby nie z tej ziemi, światła...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.04.2018

[anime] Minami Tsuda zagra Sally!

Producent anime Black Clover podał w dniu wczorajszym informację o aktorce głosowej, która wcieli się w postać szalonego naukowca z pierwszej serii Black Clover. Sally, bo takie imię nosi owa bohaterka, zostanie zagrana przez uroczą Minami Tsudę! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.04.2018

[anime] Black Clover 026: „Zranione bestie”.

Już w najbliższy wtorek, 3 kwietnia o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 026. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zranione bestie”. „Gdy wydaje się, że sytuacja jest opanowana i uda się odciąć drogę ucieczki Radesowi, na polu walki zjawia się grupa zakapturzonych postaci. I choć Asta i Leopold niczym zranione, przyparte do muru bestie rzucają się na wroga... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.03.2018

[anime] Black Clover 025: „Przeciwności losu”.

Już w najbliższy wtorek, 27 marca o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 025. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przeciwności losu”. „Yuno, któremu dzięki niezamierzonej pomocy użytkowniczki magii przeklętego popiołu udaje się porozumieć ze swoim duszkiem wiatru, Bell, w końcu pokonuje swoją przeciwniczkę. W tym samym czasie przed Astą zjawia się mózg całego projektu, a także, ku radości Leopolda, wraca Fugeoleon, jednakże... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.03.2018

[anime] Nowy plakat promujący anime!

Pierwsza seria anime, która została zapowiedziana na 51. odcinków, nieuchronnie zbliża się do półmetka. W związku z tym oraz nadchodzącymi nowymi, ekscytującymi wydarzeniami w anime wydany został nowy plakat promujący, który możecie zobaczyć poniżej. Wnioskując z przedstawionych na nim postaci, akcja w drugiej części premierowej serii przyspieszy, a i całkiem możliwa jest ekranizacja powieści light-novel Black Clover! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.03.2018

[anime] Black Clover 024: „Blackout”.

Już w najbliższy wtorek, 20 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 024. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Blackout”. „Gdy wydawało się, że szturm na Królestwo Clover został opanowany i wykończenie niedobitków wroga to tylko formalność, nad stolicą zamajaczyła tajemnicza sylwetka i wszyscy najpotężniejsi magiczni rycerze nagle zniknęli, jakby zapadli się pod ziemię! Jak się miało później okazać, był to tylko początek koszmaru mieszkańców przyzamkowego miasteczka... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.03.2018

[anime] Black Clover 023: „Szkarłatny Lew”.

Już w najbliższy wtorek, 13 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 023. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Szkarłatny Lew”. „Gdy Asta toczy zacięty bój z Radesem, dołącza do niego sam kapitan oddziału Szkarłatnych Lwów, Fuegoleon! W tym samym czasie Noelle razem z Leopoldem stają w szranki z jednym z chowańców mrocznego maga! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.03.2018

[anime] Black Clover 022: „Dziki taniec magii”.

Już w najbliższy wtorek, 6 marca o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 022. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Dziki taniec magii”. „Gdy niczego nieświadomi magicznie rycerze w najlepsze świętują na zamku, do stolicy niezauważeni, omijając magiczną barierę dostają się tajemniczy magowie. Rozpoczyna się atak, stolica staje w ogniu. Czy połączone siły oddziałów Zakonu zdołają odeprzeć żądnego zemsty, gotowego na wszystko przeciwnika? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.02.2018

[anime] Black Clover 021: „Stolica w ogniu”.

Już w najbliższy wtorek, 27 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 021. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Stolica w ogniu”. „Asta, Noelle, Mimosa i Yuno udają się do stolicy, by złożyć raport, a następnie zostają zaproszeni na uroczystość odznaczenia najlepszych magicznych rycerzy. Tam spotykają się z wrogością elity oddziałów zakonu. Nie zdają sobie jednak jeszcze sprawy, że niebawem będą zmuszeni odsunąć spory na bok, bo u wrót królestwa czai się mroczny cień pragnący zgładzić wszystkich rycerzy... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.02.2018

[anime] Black Clover 020: „Zebranie w stolicy”.

Już w najbliższy wtorek, 20 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 020. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zebranie w stolicy”. „Po zdobyciu lochów Yuno i Asta, z bagażem nowych, tajemniczych mocy, wracają do kwater swoich oddziałów. Niedługo potem udają się do pałacu zdać raport. Co takiego powie im najsilniejszy mag w królestwie, cesarz magii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.02.2018

[anime] Black Clover 019: „Zniszczenie i wybawienie”.

Już w najbliższy wtorek, 13 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 019. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Zniszczenie i wybawienie”. „Asta zdobywa nowy miecz, w tajemniczy sposób pożycza moc Noelle i pokonuje władający dwiema naturami owoc eksperymentów Królestwa Diamond, Marsa! Niestety w wyniku ataku ponosi poważne obrażenia. Na dokładkę lochy nagle zaczynają się walić... Czy nasi bohaterowie zdołają wydostać się na zewnątrz, nim będzie za późno? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.02.2018

[anime] Black Clover 018: „Wspomnienia o tobie”.

Już w najbliższy wtorek, 6 lutego o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 018. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Wspomnienia o tobie”. „Czarne Byki oraz Złoty Świt wspólnymi siłami pokonują sekretną broń Królestwa Diamond, Marsa, i razem wkraczają do komnaty skarbów! Jakie starożytne artefakty i zaklęcia znajdą młodzi adepci sztuki magii w tajemniczych lochach? Czy to już koniec ich problemów, a może wewnątrz czekają na nich jeszcze niebezpieczniejsze pułapki i wrogowie? Jaka przeszłość łączy pochodzące z rodziny królewskiej kuzynki, Noelle oraz Mimosę? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.01.2018

[anime] Black Clover 017: „Niszczyciel”.

Już w najbliższy wtorek, 30 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 017. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Niszczyciel”. „Asta i Yuno, którzy w dzieciństwie złożyli sobie obietnicę, że wszystkich zdobytych przyjaciół będą traktować jak rodzinę, stają do walki ramię w ramię ze swoimi nowymi braćmi i siostrami! Czy zdołają pokonać niewiarygodnie silnych przeciwników z Królestwa Diamond? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.01.2018

[anime] Black Clover 016: „Przyjaciele”.

Już w najbliższy wtorek, 23 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 016. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przyjaciele”. „Drużyna Yuno wyprzedza Czarne Byki i jako pierwsza dociera do wrót skarbca, gdzie jednak Mimosa zostaje raniona przez potężnego maga diamentów. W tym samym czasie Luck toczy ciężki bój z magią otchłani Lotosa. Czy dwaj rywale zdołają zdobyć dungeon i przybliżyć się do tytułu cesarza magii? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.01.2018

[anime] Black Clover 015: „Diamentowy Mag”.

Już w najbliższy wtorek, 16 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 015. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Diamentowy Mag”. „Asta, Noelle oraz Luck docierają do lochu, gdzie następnie zostają rozdzieleni. Gdy urocza szlachcianka oraz próbujący ją ratować niemagiczny przyszły cesarz magii wpadają w pułapkę, zjawia się najmniej oczekiwana osoba... Jak zakończy się przygoda w tym niebezpiecznym labiryncie? Czy młodym adeptom magii uda się znaleźć potężne zaklęcia oraz artefakty? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.01.2018

[anime] Nadchodzą nowe utwory przewodnie!

Już w najbliższym odcinku, 9 stycznia, w anime zadebiutują nowe utwory przewodnie - opening zatytułowany „PAiNT it BLACK” wykona girlsband BiSH (zdjęcie po lewej), natomiast ending „Amazing Dreams” zaśpiewa kapela SWANKY DANK. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.01.2018

[anime] Black Clover 014: „Lochy”.

Już za dwa tygodnie we wtorek, 9 stycznia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 014. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Lochy”. „Niedługo po tym, jak w Królestwie Clover zostaje wykryta anomalia, do Czarnych Byków dociera zlecenie zbadania lochów. Misję otrzymuje Asta, który razem z Noelle oraz Luckiem mają zająć się eksploracją owego tajemniczego dungeonu. Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.12.2017

[anime] Black Clover 013: „Oczami cesarza magii, ciąg dalszy”.

Już w najbliższy wtorek, 26 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 013. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Oczami cesarza magii, ciąg dalszy”. „Dwudziesty ósmy cesarz magii, Julius Novachrono, wielki fanatyk magii, kontynuuje swoją podróż w poszukiwaniu nowych czarów i zaklęć. Tym razem zainteresował go Yuno, który razem z drugą rekrutką oddziału Złotego Świtu, Mimosą Vermillion, ochrania udającego się na studia do Królestwa Heart Salima de Hapshassa...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.12.2017

[anime] Black Clover 012: „Oczami cesarza magii”.

Już w najbliższy wtorek, 19 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 012. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Oczami cesarza magii”. „Asta, Noelle oraz Vanessa udają się do miasteczka zamkowego, gdzie są świadkami przestępstwa - kieszonkowiec kradnie obrotnej babulince worek z pieniędzmi. Chłopiec z wioski Hage bez wahania rusza za złodziejaszkiem i choć nie zdaje sobie z tego sprawy, wydarzenie to będzie miało wielki wpływ na jego przyszłość... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.12.2017

[anime] Black Clover 011: „Pewnego dnia w miasteczku zamkowym”.

Już w najbliższy wtorek, 12 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 011. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Pewnego dnia w miasteczku zamkowym”. „Po zwycięstwie w wiosce Saussy i zdobyciu nagrody dla gildii, grupka przyjaciół z Czarnych Byków udaje się do miasteczka zamkowego, by się rozerwać. Gdy Asta kupuje na czarnym rynku pamiątkę, zostaje napadnięty przez tajemniczego mężczyznę. Wtedy nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że jest obserwowany. Obserwowany przez niezwykłą, wysoko postawioną osobistość! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.12.2017

[anime] Black Clover 010: „Ci, którzy chronią”.

Już w najbliższy wtorek, 5 grudnia o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 010. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Ci, którzy chronią”. „Asta, Noelle i Magna docierają do wioski Saussy, gdzie zostają zaatakowani przez grupę potężnych magów lodu i mgły. Gdy młodzi członkowie Czarnych Byków zostają postawieni pod ścianą, nagle swą potężną moc uaktywnia wzgardzana członkini rodziny królewskiej... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.11.2017

[anime] Black Clover 009: „Bestia”.

Już w najbliższy wtorek, 28 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 009. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Bestia”. „Asta, Noelle udają się na miotle Magny do wioski Saussy, by pozbyć się uprzykrzającego mieszkańcom życie stada dzików. Jednakże na miejscu okazuje się, że mają o wiele poważniejszy problem do rozwiązania - na ich drodze staje potężny mag! Czy świeżo upieczonym Czarnym Bykom uda się uchronić wioskę przed budzącym grozę niebezpieczeństwem? Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.11.2017

[anime] Black Clover 008: „Nadchodzi pierwsza misja”.

Już w najbliższy wtorek, 21 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 008. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Nadchodzi pierwsza misja”. „Asta odkrywa sekret członkini rodziny królewskiej, Noelle, a następnie ratuje ją z opresji. Czy dwójka nowych rekrutów Czarnych Byków, których łączy równie trudna przeszłość, znajdzie wspólny język i wspólnie ruszy ku realizacji swoich marzeń? Możliwe, że kiedyś, bo teraz czeka ich codzienne życie przeplatane misjami w absolutnie najgorszym z wszystkich oddziałów Zakonu! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.11.2017

[anime] Black Clover 007: „Drugi rekrut”.

Już w najbliższy wtorek, 14 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 007. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Drugi rekrut”. „Asta przechodzi rytuał inicjujący i zostaje zaakceptowany przez członków Czarnych Byków. Jednak czy przez wszystkich? Okazuje się bowiem, że w tym roku do niesławnego oddziału dołączył jeszcze jeden nowy rekrut... a konkretnie to rekrutka! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.11.2017

[anime] Potwierdzono 51 odcinków pierwszej serii!

W końcu znamy oficjalne dane odnośnie długości pierwszej serii Black Clover - anime ma zostać wydane na pięciu nośnikach, po 9-12 odcinków na każdym, i liczyć sobie w sumie 51 odcinków, więc można założyć, że ostatnie z nich wydane zostaną jesienią 2018 roku. Potwierdzono również, że w serii pojawią się cztery openingi oraz tyle samo endingów. Na razie nie wiadomo jednak, czy seria będzie później kontynuowana, jednakże manga wciąż jest wydawana i ma w tej chwili ponad 100 rozdziałów, więc można założyć, że po dłuższej przerwie anime wróci w drugiej serii i będziemy mogli dalej cieszyć się przygodami Yuno i Asty. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 04.11.2017

[anime] Black Clover 006: „Czarne Byki”.

Już w najbliższy wtorek, 7 listopada o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 006. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Czarne Byki”. „Asta i Yuno w końcu wykonują pierwszy krok na drodze do tytułu cesarza magii - dostają się do Zakonu Magicznych Rycerzy. Mimo tego, jak zawsze zresztą, znajdują się na dwóch biegunach - Yuno w poważanym i cenionym Złotym Świcie, natomiast Asta w szalonych i nieprzewidywalnych Czarnych Bykach. Czy Asta znajdzie wspólny język z dziwakami z najgorszego oddziału w całym zakonie?! Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.10.2017

[anime] Black Clover 005: „Droga do tytułu cesarza magii”.

Już w najbliższy wtorek, 31 października o godzinie 18:25 (10:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 005. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Droga do tytułu cesarza magii”. „Asta pokonuje Sekke Bronzazzę, jednakże żałosne wyniki z wcześniejszych testów sprawiają, że wciąż nie jest pewny przyjęcia do Zakonu Magicznych Rycerzy. Co wymyśli młody mag z wioski Hege i czy jego przyjaciel, Yuno, dopełni formalności, by razem mogli wykonać kolejny krok w stronę tronu cesarza magii?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.10.2017

[anime] Black Clover 004: „Egzamin na magicznego rycerza”.

Już w najbliższy wtorek, 24 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 004. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Egzamin na magicznego rycerza”. „Po długiej i niełatwej podróży nasi bohaterowie w końcu dotarli do stolicy Królestwa Clover. Egzamin na magicznego rycerza już na nich czekał! Jednak wtedy jeszcze nie wiedzieli, z jak potężnymi i okrutnymi przeciwnikami przyjdzie im się zmierzyć.... Mą magią wytrwałość!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.10.2017

[anime] Black Clover 003: „Do stolicy Królestwa Clover!”.

Już w najbliższy wtorek, 17 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 003. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Do stolicy Królestwa Clover!”. „Yuno i Asta, po zdobyciu swoich grimoire'ów i przygodzie ze złodziejem, zamierzają udać się do stolicy Królestwa Clover, by podejść do egzaminu na magicznego rycerza. Jednak czy ich podróż przebiegnie bez żadnych przeszkód? Czy zdołają wykonać kolejny krok w drodze do spełnienia marzeń?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.10.2017

[anime] Black Clover 002: „Przysięga dwóch chłopców”.

Już w najbliższy wtorek, 10 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 002. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Przysięga dwóch chłopców”. „Aście w końcu udaje się zdobyć swój grimoire i razem z Yuno ruszają na egzamin rekrutacyjny do zakonu magicznych rycerzy. W końcu mają szansę zrealizować marzenie, do którego obiecali sobie dążyć dawno temu, gdy byli jeszcze mali. Co takiego wydarzyło się przed laty, że Yuno z dnia na dzień zmienił się z beksy w dojrzałego mężczyznę, a Asta zaczął dzień w dzień wracać do domu brudny i poobijany? Dlaczego chłopcy tak bardzo pragną zostać Cesarzem Magii?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.10.2017

[anime] Black Clover 001: „Asta i Yuno”.

Już w najbliższy wtorek, 3 października o godzinie 18:25 (11:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 001. odcinek anime Black Clover zatytułowany „Asta i Yuno”. „Asta to młody chłopiec, który marzy o zostaniu najsilniejszym magiem w królestwie. Jest tylko jeden mały problem - młodziak nie potrafi używać żadnej magii! Okazuje się jednak, że ma więcej szczęścia niż rozumu - otrzymuje niesamowicie rzadki grymuar pięciolistnej koniczyny, który udostępnia mu moc antymagiczną! Czy ktoś, kto nie potrafi używać mocy magicznej może zostać Cesarzem Magii? Jedno jest pewne - nasz bohater nigdy się nie podda!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się we wtorek po południu. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.10.2017

[anime] Zwiastun z utworem przewodnim z anime!

Pojawił się zwiastun serii telewizyjnej Black Clover, w którego tle możemy usłyszeć piosenkę z openingu, „Haruka Mirai” w wykonaniu Kankaku Piero. Na pierwszy rzut oka oprawa dźwiękowa i animacja robią bardzo dobre wrażenie, pozostaje nam wyczekiwać z niecierpliwością październikowej premiery! Zapraszam do komentowania i udostępniania na Facebooku!

Dodano: 11.09.2017

[anime] Znani wykonawcy utworów przewodnich!

Premiera coraz bliżej, napięcie rośnie, pojawia się coraz więcej szczegółów technicznych dotyczących serii telewizyjnej Black Clover. Wiadomo już, kto wykona pierwsze utwory przewodnie do serii - opening zatytułowany „Haruka Mirai” przygotuje czteroosobowa kapela Kankaku Piero, z kolei ending zaśpiewa duet Itowokashi - utwór piosenki końcowej to „Aoi Honou”. Zapraszam do komentowania!

Dodano: 11.09.2017

[anime] Nowy plakat oraz projekty trzech kolejnych postaci!

Pojawiła się kolejna, nastrojowa ilustracja, która ma za zadanie promować zbliżającą się wielkimi krokami (premiera już 3 października we wtorek!) serię telewizyjną, możecie ją zobaczyć poniżej. Co więcej, udostępniono projekty trzech kolejnych postaci: Ojca zagra Kazuki Nakao, siostrze Lily głosu użyczy Miyu Kubota, a w Sekke Bronzazzę wcieli się Ryota Ohsaka.

Dodano: 04.09.2017

[anime] Znana data premiery anime Black Clover!

Pierwszy odcinek już bardzo blisko! Japońska premiera adaptacji mangi Yuuki Tabaty, Black Clover, przedstawiającej losy młodego maga, Asty, zapowiedziana została na 3 października 2017 roku! Odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 18:25 czasu lokalnego (11:25 w Polsce). Tłumaczenie wykona dla Was Rozczochrany z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, polska wersja będzie pojawiać się na stronie we wtorkowe popołudnia. Serdecznia zapraszamy i zachęcamy do promowania strony!

Dodano: 24.08.2017

[anime] Kolejne postaci ujawnione!

W poniedziałek studio odpowiedzialne za produkcję anime Black Clover opublikowało kolejne projekty postaci, można je zobaczyć poniżej. W nawiasach aktorzy głosowi grający poszczególnych bohaterów.

Julius Nova Chrono (Toshiyuki Morikawa)


Fuegoleon Vermilion (Katsuyuki Konishi)


Nozel Silva (Kousuke Toriumi)


Kuba Rozpruwacz (Daisuke Namikawa)


Charlotte Roselei (Yu Kobayashi)


Klaus Lunettes (Takuma Terashima)


Mimosa Vermilion (Asuka Nishi)


William Vangeance (Daisuke Ono)

Dodano: 21.08.2017

[anime] Projekty postaci ujawnione!

Październikowa premiera pierwszej serii coraz bliżej, emocje rosną z każdą chwilą, pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzącym anime. Wczoraj studio przekazało do wiadomości publicznej seiyuu, którzy będą odpowiadać za głosy większości postaci, a także ujawniło projekty bohaterów. Zapraszam do oglądania poniżej.

Asta (głosu użyczy Gokuto Kajiwara)


Charmy Pappitson (Kiyono Yasuno)


Yuno (Nobunaga Shimazaki)


Yami Sukehiro (Junichi Suwabe)


Vanessa Enoteca (Nana Mizuki)


Noelle Silva (Kana Yuuki)


Magna Swing (Genki Muro)


Luck Voltia (Ayumu Murase)


Grey (chwilowo brak danych)


Gordon Agrippa (Kenichirou Matsuda)


Gauch Adlai (Satoshi Hino)


Finral Roulacase (Jun Fukuyama)


Dodano: 07.08.2017

[anime] Black Clover - nadchodzi godny następca Naruto?

Black Clover to anime studia Pierrot na podstawie mangi fantasy autorstwa Yuuki Tabaty. Seria przedstawia losy młodego chłopca, Asty, który marzy o zostaniu najsilniejszym magiem w królestwie. Jest tylko jeden problem - młodziak nie potrafi używać żadnej magii! Okazuje się jednak, że ma więcej szczęścia niż rozumu - otrzymuje niesamowicie rzadki grymuar pięciolistnej koniczyny, który udostępnia mu moc antymagiczną! Czy ktoś, kto nie potrafi używać mocy magicznej może zostać Cesarzem Magii? Jedno jest pewne - nasz bohater nigdy się nie podda! Premiera będzie miała miejsce już w październiku 2017 roku, liczba odcinków na razie nie jest znana, jednakże biorąc pod uwagę, że do tej pory ukazało się ponad 100 rozdziałów mangi, seria powinna zostać co najmniej kilkudziesięcioodcinkowym tasiemcem. Tłumaczeniem zajmie się należący do naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia, Rozczochrany. Zapraszamy!

Dodano: 01.08.2017

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Boku no Hero, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.